2000 TL Bütçe ile Toplama PC mi, PS4 mü ?

Bence bu soruyu bize değil kendine sor. Bazı insanlar PS' de daha çok zevk alıyor. Bazı insanlar PC de daha çok zevk alıyor sana kalmış bir durum bence.

bence burada ki insanları sana bilgisayar al diyor ama konsol almayı düşün bence

konsol demek rahatlık demek beni bir konsol kullanıcısıyım ps3 var tv ye taktım şu anda gta5 bile en yüksek ayarlarda kaldırıyor
konsol almayı düşünüyorsan sadece kötü yanı oyunları pahalı korsan şansında fazla yok
konsolu alırsın koyarsın masanın üstüne güzel kullanırsan 10 veya 8 yıl kullanabilirsin
en yüksek ayarlardan sana tüm oyunları kaldırır
ama bilgisayar alma istiyorum dersen bilgisayar parçaları değiştire bilirsin onda sıkıtı yok ama şu anda 5 veya 7 yıl gidecek bir bilgisayar istiyorsan en az 6000 tl bütçe olması gerekiyor ondan konsol demek rahatlık demek bilgisayar ise sana 5 sene sonra ben öldüm beni değistir diyecek sonra sen bir daha pc almak zorunda kalcaksın ama sen üniversite öğrencesiysen ps4 alma ps4 uzun vade kullanımı için mesala çalışıyosundur her ay kenara 200 tl attın 2000 tl oldu ben gidip ps 4 alayım diyeceksin veya ilk okul 5 te alınması lazım lise 4 kadar seni götürür ama bir daha diyorum rahat bir insansan sen sadece oyun oynamak istiyorsan ps4 yok ben araştıcam grafik ile uğraşacam render ve benzeri şeyler yapcaksan pc alcaksın umarım yardımcı olabilmişimdir

Bu konu aynı telefon ve fotoğraf kamerasını karşılaştırmak gibi görüyorum. Telefonun birden fazla işlevi var. Fotoğraf kamerasının tek işlevi var. Böyle düşünmek lazım.

Bence o fiyata bütün oyunları ultra da açacak sistem toplayabilirsin. İkinci el şeklinde PS 4 alırsan oyunları düşük kalitede ve daha pahalıya oynayacağını unutma.
Ne 2000 TL ye bütün oyunları ultra da açacak sistem mi toplarsın?

bence burada ki insanları sana bilgisayar al diyor ama konsol almayı düşün bence

konsol demek rahatlık demek beni bir konsol kullanıcısıyım ps3 var tv ye taktım şu anda gta5 bile en yüksek ayarlarda kaldırıyor
konsol almayı düşünüyorsan sadece kötü yanı oyunları pahalı korsan şansında fazla yok
konsolu alırsın koyarsın masanın üstüne güzel kullanırsan 10 veya 8 yıl kullanabilirsin
en yüksek ayarlardan sana tüm oyunları kaldırır
ama bilgisayar alma istiyorum dersen bilgisayar parçaları değiştire bilirsin onda sıkıtı yok ama şu anda 5 veya 7 yıl gidecek bir bilgisayar istiyorsan en az 6000 tl bütçe olması gerekiyor ondan konsol demek rahatlık demek bilgisayar ise sana 5 sene sonra ben öldüm beni değistir diyecek sonra sen bir daha pc almak zorunda kalcaksın ama sen üniversite öğrencesiysen ps4 alma ps4 uzun vade kullanımı için mesala çalışıyosundur her ay kenara 200 tl attın 2000 tl oldu ben gidip ps 4 alayım diyeceksin veya ilk okul 5 te alınması lazım lise 4 kadar seni götürür ama bir daha diyorum rahat bir insansan sen sadece oyun oynamak istiyorsan ps4 yok ben araştıcam grafik ile uğraşacam render ve benzeri şeyler yapcaksan pc alcaksın umarım yardımcı olabilmişimdir
Yanlız konsolda grafik ayarlama diye bir durum yok arkadaşım ne sallıyorsun [emoji4] ve 6000 tl lik bilgisayar ultrada taş çatlasa 3.5 sene götürür sonra high nomal diye düşer oyunlar gittikçe gelişiyor ;)

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yanlız konsolda grafik ayarlama diye bir durum yok arkadaşım ne sallıyorsun [emoji4] ve 6000 tl lik bilgisayar ultrada taş çatlasa 3.5 sene götürür sonra high nomal diye düşer oyunlar gittikçe gelişiyor ;)

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
zaten grafik ayarlma olmadığı için ultrada oynanıyor herşey

Ps4 almalısın bence. Her seferinde bir oyuna gidip 150-200 bayılmaya da gerek yok. Takas edersin olur biter. Bu arada Xbox One'da düşünebilirsiniz online oynarim diyorsaniz :)

Bilgisayar işlevsellik açısından iyi. Ama oyun kurarsın optimize sıkıntısı olur, kasma olur, uyumsuzluk olur. Ama PS4'de oyunlar özeldir. Sadece konsola özel oyunlar çıkar. Ayrıca Sony Playstation Türkiye çalışıyor. Oyunlar genelde Türkçe dublajlı çıkar. Donma kasma olmaz. Ama tabi oyunlara ayrıca bütçe lazım. Çünkü pahalı.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı