2000 TL kulaklık önerisi

Bütçe
2000-2500

XboxBonobo

Decapat
Merhaba. Şu anda Rampage Comfort kullanıyorum. 2000 TL kablosuz kulaklık önerisi diye konu açmıştım ancak G435 harici öneri gelmedi. Bende kabloluda olsa iyi kulaklık almak istiyorum. Kriterler:
Uzun kablo.
İyi ses yalıtımı.
Deri vs fark etmez.
Hem telefonda, hem PC'de kullanabilmek.
Comforttan iyi olması.
Yazılıma para veremem.
Eğer iyi öneriler olursa fiyatı biraz arttırabilirim.

Merhaba. Şu anda Rampage Comfort kullanıyorum. 2000 TL kablosuz kulaklık önerisi diye konu açmıştım ancak G435 harici öneri gelmedi. Bende kabloluda olsa iyi kulaklık almak istiyorum. Kriterler:
Uzun kablo.
İyi ses yalıtımı.
Deri vs fark etmez.
Hem telefonda, hem PC'de kullanabilmek.
Comforttan iyi olması.
Yazılıma para veremem.
Eğer iyi öneriler olursa fiyatı biraz arttırabilirim.

Bende Rampage Comfort kullanıyorum Allah bin belasını versin bu kulaklığın bende kulaklık arıyorum kaç gündür. 1700'den limiti açtım 4500'a dayandı hala bulamadım reis. Bulursan bana da söyle.

Bende Rampage Comfort kullanıyorum Allah bin belasını versin bu kulaklığın bende kulaklık arıyorum kaç gündür. 1700'den limiti açtım 4500'a dayandı hala bulamadım reis. Bulursan bana da söyle.

Sony Inzone H7 WHG700W.CE7 Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe çoğu Valorant yayıncısında bu kulaklığı görmüşsünüzdür. Veya SteelSeries Arctis 7 Plus Wireless Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Geri
Yukarı