2000 TL kulaklık önerisi

Bütçe
2000
Kablosuz bu fiyata bulabilir miyim 500 lira aşsam?
Şuan 4000 tlik kablosuz kulaklıklarda bile , hissing sound, static noise, buzzing ,bağlantı kopma , gibi bir sürü problemler var gidipte 2500 TL'ye kablosuz alırsan pişman olursun, ben açıkçası 8K altında "çok iyi" denilicek bir kablosuz kulaklık olduğunu düşünmüyorum, 6000 tlik stüdyo kulaklıklar bile 8000K TL'lik kablosuz oyuncu kulaklıklarını ezip geçiyor .

Cloud Core konforlu değil ufak. BlackShark v2X küçük değil normal boyutta. Ne Cloud 2 ne Core BlackShark V2 veya v2X varken tercih etmem çok konforsuz kulaklıklar kalite olarak da yakın seviyedeler.

Nasıl konforlu değil? Konforlu olmadığını nereden çıkardın? Birazcık ağır olunca konforsuz olmuyor kulaklık. Büyüklüğü v2X için söylemedim. Onu Cloud Core için söyledim. Oradan buradan gördüğünü gelip bana söyleme.

Bütçe artarsa V2 Special Edition. İndirimde 2600 civarına düşüyor. Beklemeni öneririm daha geçen forumdan bir arkadaş aldı stoğu bitirdi.
Onun dışında V2X o paraya değmez. İndirimde 1600-1700 falan olmuştu şuan o da bitmiş ama o rutin indirime girmiyor sanırım.
Cloud core veya bütçe artırıp Blackshark V2 Special Edition.

Eski olması kötü yapmaz kulaklığı. Buradan da bir bilgin olmadığını daha kanıtladın.
Anladım seni iyi bir ses kartı varsa her türlü v2x daha iyi ve güncel bir kulaklık. Eskiden alıp kullandım pedleri kötü terleme yapıyor uzun kullanımda kafadan çıkarmak zorundasın. V2X v2ye göre kötü ama her türlü cloud coredan iyi.

Anladım seni iyi bir ses kartı varsa her türlü v2X daha iyi ve güncel bir kulaklık. Eskiden alıp kullandım pedleri kötü terleme yapıyor uzun kullanımda kafadan çıkarmak zorundasın. V2X v2ye göre kötü ama her türlü Cloud Core'dan iyi.

V2X'te yapar, her kulaklık uzun kullanımda terleme yapar. Değil kardeşim değil. 300TL fark var aralarında. V2X fanboyluğu yapmayın artık lütfen. HyperX Cloud Core vs Razer BlackShark V2 X Side-by-Side Headphones Comparison

V2X'te yapar, her kulaklık uzun kullanımda terleme yapar. Değil kardeşim değil. 300TL fark var aralarında. V2X fanboyluğu yapmayın artık lütfen. HyperX Cloud Core vs Razer BlackShark V2 X Side-by-Side Headphones Comparison
Teşekkürler. Fiyat farkını hakedecek bir şey yok yakın kulaklıklar bana kalsa hangisi ucuzsa onu alırım Cloud Core 3 veya HS 80 çıkmak daha mantıklı. BlackShark v2X kullanmadım incelemeleri fena değil ama asıl iyi olan modelleri düz V2 ile V2 Pro 2023 diye biliyorum.

Teşekkürler. Fiyat farkını hakedecek bir şey yok yakın kulaklıklar bana kalsa hangisi ucuzsa onu alırım Cloud Core 3 veya HS 80 çıkmak daha mantıklı. BlackShark v2X kullanmadım incelemeleri fena değil ama asıl iyi olan modelleri düz V2 ile V2 Pro 2023 diye biliyorum.

Evet kesinlikle bütçe arttırıp indirime girince V2 alması daha iyi olur.

Geri
Yukarı