2000 TL monitör önerisi

Bütçe
200-2400

Az önce İncehesap'taki indirimde sipariş verdim ama kararsızım indirimleri bekleyip AOC veya MSI bir monitör mü baksam ekran kartım RX 580. daha çok Single Player hikayeli oyunlar oynuyorum arada da CS vs.

Bu arada bütçem aslında var ama 2000 TL'nin çok üstüne çıkmak istemiyorum.

Ben bu monitörün 24" olanını aldım kullandım iade ettim. Rezalet bir renk skalası vardı. Bu da aynı panel mi durum aynı mı bilemiyorum ama hiç kimseye önermem ben bu seriyi.

Arkadaşların dediği gibi: AOC 24G2U
Büyük düşünüyorsanız da: AOC C27G2U
Curved istemezseniz: AOC 27G2AE

Samsung'un yeni aldığım ve şu anda kullandığım bu monitörü de harikadır: Samsung Odyssey G3 27"

AOC 23.8" 24G2U 144Hz 1ms 2X HDMI DP IPS FHD ütopyadan sipariş verdim ölü piksel çok çıkıyor yazmışlar ama hadi bakalım hayırlısı.

Merhabalar, gönlünüz rahat olsun aynı şekilde aldım. 0 ölü piksel, ghosting problemi yok, IPS glow makul seviyede. Yalnız kutunuz gelince açmadan kontrol etmenizi tavsiye ederim.
Ayrıca açarken de video almanızı öneririm.

Ben bu monitörün 24" olanını aldım kullandım iade ettim. Rezalet bir renk skalası vardı. Bu da aynı panel mi durum aynı mı bilemiyorum ama hiç kimseye önermem ben bu seriyi.

Arkadaşların dediği gibi: AOC 24G2U.
Büyük düşünüyorsanız da: AOC C27g2u.
Curved istemezseniz: AOC 27g2ae.

Samsung'un yeni aldığım ve şu anda kullandığım bu monitörü de harikadır: Samsung Odyssey G3 27"

Tavsiyeler için teşekkür ederim Samsung'a ayrı bir sempatim var zaten G3'e bakıyorum arada ne kadara aldınız acaba 2100 civarı şu an.

Merhabalar, gönlünüz rahat olsun aynı şekilde aldım. 0 ölü piksel, ghosting problemi yok, IPS glow makul seviyede. Yalnız kutunuz gelince açmadan kontrol etmenizi tavsiye ederim.
Ayrıca açarken de video almanızı öneririm.
Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.

Arkadaşların dediği gibi: AOC 24G2U
Büyük düşünüyorsanız da: AOC C27G2U
Curved istemezseniz: AOC 27G2AE

AOC 24G2U sipariş verdim çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı