2000 TL'ye gündelik işler için monitör dahil sistem tavsiyesi

Bütçe
2000-2500

Hasan b

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar herkese, malum karantina falan evde kaldık. Elde bir PC'im vardı ve bozuldu. Şu an 2000-2500 arası bir bütçem var, kasa ve monitör alacağım. Önerileriniz var mı? Bir oyun PC'ci değil, aradığım şey gündelik işler için. Ek olarak CS, Valorant falan açsa olabilir ama sorun yok. Biraz acele olursa sevinirim, pazartesiye ulaştırmam gereken ödevlerim var.

Son düzenleyen: Moderatör:
(2adet RAM alınacak)
Eski PC bozuldu dediniz o kasanın içini boşaltın bu parçaları yerleştirin kasaya pek önem vermem sonuçta bir metal parçası. Unutmadan HDD ekleyeyim.
GET açmış adam bu yüzden seçtim. PUBG oynamaya beni de çağırın sonuçta bu sistem PUBG kaldırıyor 😀
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hayırlı olsun.

(2adet RAM alınacak)
Eski PC bozuldu dediniz o kasanın içini boşaltın bu parçaları yerleştirin kasaya pek önem vermem sonuçta bir metal parçası. Unutmadan HDD ekleyeyim.
GET açmış adam bu yüzden seçtim. PUBG oynamaya beni de çağırın sonuçta bu sistem PUBG kaldırıyor 😀
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hayırlı olsun.

Çok teşekkür ederim hemen satıcılarla iletişime geçeceğim.
Hazır sistem zorunluysa biraz zor, değilse hazırlıyorum.

Toplama olabilir.

Geri
Yukarı