2000₺'ye Bilgisayar mı toplanır? Yoksa PlayStation 4 mü alınır?

UgurrKahriman

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evdeki laptop olsun veya diğer kullandığım bilgisayarımdan aldığım sorunlardan kafam ütülendi. Anlayacağınız arkadaşlar artık sorunsuz bir şekilde oyun oynamak istiyorum.
Okuldan geldikten sonra tek istediğim oyun oynamak tabii ki. Hep oyun değil kitap ile de vaktimi süslüyorum.
2000 TL bütçem var Playstation 4 ve LCD ekran mı, 2000 TL'ye bilgisayar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bütçeye G4560 + GTX 1050(RX560) veya X4 950 + GTX1050(RX560) bir sistem toplanır. Oyunları da rahatça açar.

Ps4 aldıktan sonra oyunlara da bütçe lazım olacak. Eğer sorun olmaz diyorsan al tabi. Ama güvenebilecek bir yer bulursan 2. el pc piyasasına yönlenmeni tavsiye ederim. Asla Gtx 1050'li bir sistem toplama. 1050 Ti'li sistem oyunlarda zorlanırken 1050 biraz daha düşük performans verir.

Ps4 aldıktan sonra oyunlara da bütçe lazım olacak. Eğer sorun olmaz diyorsan al tabi. Ama güvenebilecek bir yer bulursan 2. el piyasasına yönlenmeni tavsiye ederim. Asla Gtx 1050'li bir sistem toplama. 1050 Ti'li sistem oyunlarda zorlanırken 1050 biraz daha düşük performans verir.
Bilgisayar alınırsa da oyunlara bütçe lazım. Sanki bir tarafta bedava.

Bu bütçede bence de konsol daha mantıklı.

GTX 1050 1080P'de çoğu oyunu orta-yüksek ayarlarda oynatmaya yeterli bir kart, nasıl FPS düşüklüğü olacak? Nereden doğuyor bu düşünceler anlamıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı