20000 TL Gaming notebook önerisi

Bütçe
15000-20000

HoL1qan

Hectopat
Daha fazla  
15-20bin TL bütçeye fiyat performans notebook arıyorum arkadaşlar, Monster takip ediyorum bir süredir fakat ürün kalitesi ve teknik servisi yüzünden çok memnuniyetsiz kullanıcı gördüm. Aynı özellikteki markalara göre 3-5bin TL daha uygun olması tabii ki avantaj ama kalitesi sağlamlığı da önemli benim için, iyi ekran kartı olan Monster dışında önerebileceğiniz sağlam kasalı ve hızlı, çözüm odaklı teknik servisi olan bir notebook öneriniz var mıdır? Ha bir de ekran boyutu 17.3'ten aşağı olmasın lütfen.

Not: Eğer bu bütçeye masaüstü sistem öneriniz varsa ona da bakabilirim ama öncelik notebook, sadece evde kullanmayı düşünmüyorum çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
15-20bin TL bütçeye fiyat performans notebook arıyorum arkadaşlar, Monster takip ediyorum bir süredir fakat ürün kalitesi ve teknik servisi yüzünden çok memnuniyetsiz kullanıcı gördüm. Aynı özellikteki markalara göre 3-5bin TL daha uygun olması tabii ki avantaj ama kalitesi sağlamlığı da önemli benim için, iyi ekran kartı olan Monster dışında önerebileceğiniz sağlam kasalı ve hızlı, çözüm odaklı teknik servisi olan bir notebook öneriniz var mıdır? Ha bir de ekran boyutu 17.3'ten aşağı olmasın lütfen.

Not: Eğer bu bütçeye masaüstü sistem öneriniz varsa ona da bakabilirim ama öncelik notebook, sadece evde kullanmayı düşünmüyorum çünkü.
Şu anda hepsiburada satılan ASUS ROG STÜX G15 (AMD RYZEN 9 5900HX - RTX 3070 130W) öneririm.Uzun vadede asla üzmez.Değerini çok kaybetmez çünkü AMD en güçlü laptop işlemcisi var,intel daha karşısına rakip çıkaramadı.2 yıl kullan sat yine temizliğine göre 14,15 bin eder.Herkes oyun için almıyor işlemciyi yoğun kullanam grafik,mühendislik yazılımlarını kullananlarda alıyor.

Diğer yandan yıllarca kullanırsınız.Trendi geçmez bu makinanın.Belki 2 kuşuak sonra ancak geçer.O da 4 yılı bulur bence...

Yeni konular

Geri
Yukarı