2000TL PC mi PS4 mü?

Fight4World

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Başlıkta da gördüğünüz gibi 2000tl bütçem var ancak hangisini alacağıma karar veremedim. PC toplatırsam nasıl bir performans görürüm? Cevaplayanlara şimdiden teşekkürler.

Eğer ben kolla oynayabiliyorum dersen PS daha iyi olur çünkü o fiyata hem PS hem de oyun ya da axen in 32'' lik televizyonunu alabilirsiniz. Şahsen ben kol ile oynamaya alışık değilim sadece pes. :)

PS4 oyuna para yetiştirebilirim diyorsan PS4 çok güzel oyunlar mevcut ama fiyatlar uçuk. İndirim yakalamak lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamen zevkine kalmış. Mesela ben FPS Oyunlarda Konsol'da acayip zorluk çekiyorum ama arkadaşlarım takır takır oynuyor :) Ben olsam PC alırdım.

Performans yönünden PC her zaman bir tık üste olur ama sen rahatlık ve konfor istiyorsan orasına karışmam o zaman PS4 alacaksın. Ama oyunları arkadaşların dediği gibi çok pahalı ancak indirimleri takip ederek bir kaç oyunu uyguna alabilirsin. Kendine hangisi konforlu, rahat gelecekse ona bak. Ama ben sana PC tavsiye ederim.
Hatta ben sana şöyle bir bilgisayar topladım monitör dahil olmayan.
2000TL bilgisayar.PNG

Performans yönünden PC her zaman bir tık üste olur ama sen rahatlık ve konfor istiyorsan orasına karışmam o zaman PS4 alacaksın. Ama oyunları arkadaşların dediği gibi çok pahalı ancak indirimleri takip ederek bir kaç oyunu uyguna alabilirsin. Kendine hangisi konforlu, rahat gelecekse ona bak. Ama ben sana PC tavsiye ederim.
Hatta ben sana şöyle bir bilgisayar topladım monitör dahil olmayan.
Eki Görüntüle 135611

Çok teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı