PS4 mü, PC mi ?

İşte denildiği gibi ve dediğim gibi PS4' ün tek avantajı Pc' ye çıkmayan oyunları oynayabilmen. PS4 alacaksam zaten hikayeli oyunları oynayacağım. Ben zaten şuan bi PS3'e sahibim ve The Last Of Us' u 5-6 kere bitirmişliğim var o kadar güzel. Uncharted 4 gibi gibi... Ama nedense Pc' den yanayım.

Bir de Playstation' a kızgınım durmadan yeni ürün çıkarıyor. PS3 mü alıyorsun 4 çıkıyor vs vs.

Bir çok arkadaş belirtmiş ben de belirtmek istedim.Öncelikle düzgün bir bilgisayarın görüntü kalitesi Ps4'ü yıkar geçer.Bir diğer unsur yaklaşık 3000Tl ile topladığın bir bilgisayar yıllarca işini görür gerçi Ps4 de görür ama bilgisayar dünyası ucu çok açık. Ps4 de aldığın oyunlarla takas yaparak ilerlersin bilgisayar da ise serbest bölge gibidir :D

İşte denildiği gibi ve dediğim gibi PS4' ün tek avantajı Pc' ye çıkmayan oyunları oynayabilmen. PS4 alacaksam zaten hikayeli oyunları oynayacağım. Ben zaten şuan bi PS3'e sahibim ve The Last Of Us' u 5-6 kere bitirmişliğim var o kadar güzel. Uncharted 4 gibi gibi... Ama nedense Pc' den yanayım.

Bir de Playstation' a kızgınım durmadan yeni ürün çıkarıyor. PS3 mü alıyorsun 4 çıkıyor vs vs.

Tamam bence de PC ama son soylediginiz "Bir de Playstation' a kızgınım durmadan yeni ürün çıkarıyor. PS3 mü alıyorsun 4 çıkıyor vs vs." Ye katilmiyorum. 2 ile 3 arasi 6 yil, 3 ile 4 arasi 7 yil ki bu gibi surelerde teknolojinin ne kadar gelisebilecegi malum. Neodan bahsediyorsaniz Psnin grafik ve 30Fps bakimindan Pcde geri kaldigi icin bence gerekliydi. Tabi bakip gorecegiz Neo beklentileri ne kadar karsilayacak fiyat olarak ne olacak.

Tamam bence de PC ama son soylediginiz "Bir de Playstation' a kızgınım durmadan yeni ürün çıkarıyor. PS3 mü alıyorsun 4 çıkıyor vs vs." Ye katilmiyorum. 2 ile 3 arasi 6 yil, 3 ile 4 arasi 7 yil ki bu gibi surelerde teknolojinin ne kadar gelisebilecegi malum. Neodan bahsediyorsaniz Psnin grafik ve 30Fps bakimindan Pcde geri kaldigi icin bence gerekliydi. Tabi bakip gorecegiz Neo beklentileri ne kadar karsilayacak fiyat olarak ne olacak.
O zaman Pc den ne farkı kalır ki konsolcuların söyledikleri en önemli avantajlardan biri kaybolacak. 8 yıl boyunca bütün oyunları oynatcaz diyen sony daha 3.yılda yeni konsol çıkarıyorsa sıkıntı var.

Bu devirde ikisi de gerekiyor çünkü çok güzel oyunlar çıkıyor ps4 konsoluna özel. Ama bana sorarsanız pc toplayın. İleride ps4 alınabilir diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı