2004 Opel corsa 1.2 vs 2009 Peugeot

Hocam Megane 2'de o kadar yakıyor. Önceden bindiğimiz araba saçma sapan konuşmayın. Ne yakıp yakmadığını biliyorum. Çok da güzel arabaydı.

Bir şey bilmeden konuşan sizsiniz. Şehiriçi 12 litre yakan arabaya az yakıyor diyecek kadar ne yaşadın acaba. Kimse kötü araba demedi bende çok severim 307'yi ama sınıfında en çok yakan hatchbacklerden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir şey bilmeden konuşan sizsiniz. Şehiriçi 12 litre yakan arabaya az yakıyor diyecek kadar ne yaşadın acaba. Kimse kötü araba demedi bende çok severim 307'yi ama sınıfında en çok yakan hatchbacklerden.
Hocam Megane 2'de aynı yakıyor. 1.6 atmosferik aracın 7 litre mi yakmasını mı bekliyorsunuz?

Linea Türk üretimi hocam. 207 kat kat daha iyi.

O yüzden fiyatı ucuz.

Opel'in bütün araçları çok sıkıntılı hiçbir yıldaki hiçbir modeli alınmaz normalde ama arkadaşın dediği Corsa daha temiz. O yüzden onu önerdim.

1 ay önce aynı kasa Corsa 1.2 alan bir tanıdığım aldıktan bir hafta sonra vites kutusunun arıza verdiğini söyledi. Yeniden vites kutusu yaptılar. Dizel Opeller daha alınabilir fakat hiçbir dizel araç alınmaz artık.
Linea aldım hocam. Arkadaşım da 207 aldı. İyi ki de Linea almışım. 207 iç plastik aksamı Linea'ya göre çok dandik. Motor konusun da 207 komedyen gibi güldürüyor. Hatchback arabaya göre de dar bir araçmış. Sadece Linea'ya ön yargılı yaklaşıyormuşuz.

Geri
Yukarı