2018 Clio 1.5 dizel alınır mı?

Sıfırına 84 vermişti sanırım babam. 2 yıl kullandım hiçbir sıkıntısını görmedim fakat şu anki sayılar astronomik. Şaka gibi ya bunlar ne. Bi clio 130 bin olur mu?

160K gibi fiyatlara güzel araçları ilan no ile birlikte atarsanız sevinirim veyahut yeni bir konu açayım 160K araba tavisyesi için.
@
Soru varsa alırım, 2017 dizel mevcut bizde.
Hocam ayda 1 kez fulluyoruz 1 ay götürüyor diyorlar diyorlar doğru mudur?

160K gibi fiyatlara güzel araçları ilan no ile birlikte atarsanız sevinirim veyahut yeni bir konu açayım 160K araba tavisyesi için.
@

Hocam ayda 1 kez fulluyoruz 1 ay götürüyor diyorlar diyorlar doğru mudur?
Hocam araç cidden çok az yakıyor, bize 1,5 ay gittiği bile oluyor. Araç yakıt cimrisi. Balıkesir'de yaşıyorum, trafik ortalamanın üstünde bulunduğumuz yerde ve çok rahat yetiyor.

1.5 2017 model 67 bine almıştık biz hala kullanıyoruz yani ucuzken alınırdı da 150 bin hayatta olmaz olacak işte değil.

@Taylor Swift Fan Cl Hocam peki 100 km'ye çıkınca araç titreme falan yapıyormuş, süspansiyonları çok kötü falanmış, siz ne diyorsunuz bu konuda?
1.5 2017 model 67 bine almıştık biz hala kullanıyoruz yani ucuzken alınırdı da 150 bin hayatta olmaz olacak işte değil.
Hocam araç lazım yapacak bişey yok, bütçem 160 Bin lira.

@Taylor Swift Fan Cl Hocam peki 100 km'ye çıkınca araç titreme falan yapıyormuş, süspansiyonları çok kötü falanmış, siz ne diyorsunuz bu konuda?

Hocam araç lazım yapacak bişey yok, bütçem 160 Bin lira.
Hocam titreme daha hiç yaşamadım, maks speed denemedim ama 140 ile titreme yaşamadım. 160k iyi para, bizde joy paket var, alacaksanız touch ya da icon alın, hasarlı da almayın, yılı düşük olsun. 2017 touch daha mantıklı hasarlıdan. 2015 kasa güzel Golfler de mevcut, bi bakmak lazım.

Geri
Yukarı