2018 Clio 1.5 dizel alınır mı?

@Taylor Swift Fan Cl hocam peki 100 Km'ye çıkınca araç titreme falan yapıyormuş, süspansiyonları çok kötü falanmış, siz ne diyorsunuz bu konuda?

Hocam araç lazım yapacak bir şey yok, bütçem 160 bin lira.

Ben Çanakkale yazlık taraflarında da kullandım asfalt olmayan yerlerde de kullandım süspansyon sorunu hiç yaşamadım bizimki station olan model Sport tourer titreme vs yok yani öyle problemler yok sadece 110 120 km hızdan sonra yan aynalardan rüzgar sesini duymaya başlıyorsunuz tabii bu segmentte ki araçlarda normal o yüzden müziği açın bakın yolunuza ben araçtan memnunum fakat satmamız gerekiyor bizim de, keşke satmasak daha kullanırdım insan kendi aracı ve insanın tanıdığı araç olunca uzun süre daha kullanasım vardı oysa ki... Fakat piyasa işte biliyorsunuz satıp en azından corolla alacağım ben de 98 model.
@Taylor Swift Fan Cl Hocam peki 100 km'ye çıkınca araç titreme falan yapıyormuş, süspansiyonları çok kötü falanmış, siz ne diyorsunuz bu konuda?

Hocam araç lazım yapacak bişey yok, bütçem 160 Bin lira.
Uzun yolda da genelde ortalama hızım 140 150 beni hiç yormadı araç. Tek bir kere sorun yaşadık fren abs arıza ışığı yakıyordu sonra sönüyordu kendi kendine, fakat serviste hallettiler.

@Taylor Swift Fan Cl Hocam size zahmet İlan no atabilir misiniz güzel araç bulursanız.
Bu arada o fiyata Golf yok. :(
Otomatik şanzuman bu arada.
Hocam ben manuel katmıştım. Clio şuan en iyi seçenek gibi. İmkanınız varsa 1-2 yaş küçük olsun hasarsız olsun bence. Km düşerseniz de daha iyi bence şu ilan da güzel. Hasarlı araçlar pek mantıklı değil bence Renault'da.
Şu ilan mantıklı, hasar boya yok, km de iyi.
Screenshot_2020-10-30-01-27-41-002_com.sahibinden.jpg

Pazarlıkla ne kadar inilirse kâr olur, bundan daha temizi ve düşük km li yok. Benim favorim bu. 162 gibi verse iyi araç.

@Taylor Swift Fan Cl @Talhacolak1903 Hocam yani bu fiyata n iyi alabileceğin araç clio mu diyorsunuz ben bir de uzun yıllar kullanacağım için sorun çıkarmaz de mi?

Hocam bizde 1, 5-2 yıldır duruyor, şu an sıkıntı yapmadı. Uzun süreli için bir şey diyemem ama. Ne kadar kullanacaksınız uzundan kastınız? Biz 2-3 yıl daha kullanmayı düşünüyoruz, bakımını düzenli yaptırınca sorun çıkacağını düşünmüyorum. Daha hiç sanayiye sokmadı 25K km de.

4-5 yıl hocam.

Hocam bulduğum diğer araçlar bunlar bunlar ile Clio arasındayım.

Hocam bizim araç 29k dan aldık şuan 50 civarına yakın daha sorun teşkil etmedi, bundan sonrası için yorum yapmam pek doğru olmaz ama bu fiyata da Clio dışında alternatif yok. Bakımlarını zamanında düzenli yaptırsanız sorun olacağını sanmam. Yine de @Talhacolak1903 hocama sormak gerek.
4-5 yıl hocam.

Hocam bulduğum diğer araçlar bunlar bunlar ile clio arasındayım.

Hocam bence 3. mantıklı, fluence güzel araba ama focus daha mantıklı geliyor. 2. ilan hasar kaydı nedeniyle boş geldi. 3. ise mantıklı geldi, temizse clio yerine olabilir ama şunu unutmayın, clio ve fluence dolu paketken focus yıl, km ve yıl bakımından dezavantajlara sahip. Aile arabası olarak kullanacaksanız çekirdek değilseniz clio sıkıntı, fluence de güzel araç ama şirket çıkması olanlar piyasada çok olduğu için korkutmuyor değil. Üretimi de durduruldu. Focus nasıl olur o km de bilemem ama cliolar da çok hızlı prim yapıyor nedense diğer araçlara nazaran. Tercih size kalmış, benim tercihim geniş aile değilseniz clio olurdu.

Son düzenleme:
4-5 yıl hocam.

Hocam bulduğum diğer araçlar bunlar bunlar ile clio arasındayım.

3. araç güzel fakat bu araçları internette aratmalısınız otomatik vitesi iyi midir kronik sorunları var mıdır bunlar çok büyük önem taşıyor, ekspertiz olayını kesinlikle iyi yapmalısınız malum çakal çok. Unutmayın bütçeniz 160 ise sonradan da arabaya harcayacağınız paranız ne kadar bunu göz önünde bulundurun biri servise girer 5000 TL biri girer bakımı 1500 TL lastik o bu şu vs. sakın unutmayın ucuz araçların tabii bize göre pahalı demek istediğimi anladınız bu segmentte ki araçların otomatiği harbiden bazen işkence olabiliyor ben clio hatchback Full paket otomatiğini de kullandım şirket arabasıydı ama yeni alınmıştı bakımlı olmasına rağmen bildiğiniz verimlilikte bir kontrolde iyi olmayan tam istenilen performansı vermeyen bir şanzımandı edc deniliyor. Manuel kullanmakta bir sıkıntınız yoksa bu tür araçlarda manuel şanzımandan çekinmeyin.

@Taylor Swift Fan Cl Hocam bu saatte sizi yoruyorum ama şuan fark ettim 3. ilandaki aracın nerdeyse her tarafı boyalı yani bana pek mantıklı gelmedi açıkçası.
Pardon hocam, experte bakmamıştım. Lokal sanmıştım açıklamaya bakınca. O zaman o da boş olan.
Talha hocam haklı, düşük model yüksek km bir araçta her türlü sizden çıkış olacak.
3. araç güzel fakat bu araçları internette aratmalısınız otomatik vitesi iyi midir kronik sorunları var mıdır bunlar çok büyük önem taşıyor, ekspertiz olayını kesinlikle iyi yapmalısınız malum çakal çok. Unutmayın bütçeniz 160 ise sonradan da arabaya harcayacağınız paranız ne kadar bunu göz önünde bulundurun biri servise girer 5000 TL biri girer bakımı 1500 TL lastik o bu şu vs. sakın unutmayın ucuz araçların tabii bize göre pahalı demek istediğimi anladınız bu segmentte ki araçların otomatiği harbiden bazen işkence olabiliyor ben clio hatchback Full paket otomatiğini de kullandım şirket arabasıydı ama yeni alınmıştı bakımlı olmasına rağmen bildiğiniz verimlilikte bir kontrolde iyi olmayan tam istenilen performansı vermeyen bir şanzımandı edc deniliyor. Manuel kullanmakta bir sıkıntınız yoksa bu tür araçlarda manuel şanzımandan çekinmeyin.

Geri
Yukarı