2018'de iPhone Alınır mı?

iPhone 7'den önceki telefonların artık alınmaması gerektiğini düşünüyorum. Yeğenin ile oturup konuş bence. Bir de yeğeninin kız ise geçmiş olsun. :LOL:
Evet kız...
Bilgilerinizde de çok yanlış var. 6S ile 5S arasında performans olarak dağlar kadar fark var. iPhone 6 ile 6S arasında bile epey fark var. 6S veya 6S Plus almak için artık çok geç. Eski cihazlar. iPhone 7 hala iyi performansa sahip, kullanılabilir bir cihaz ancak bu kadar para verilmesi kesinlikle yanlış. Yani başlığa göre cevap verecek olursak bu fiyatlar varken asla alınmaz.
Cevabın için çok teşekkürler evet aralarında performans farkları olabilir ama iPhone 7 Plus ve Huawei P20 Pro'yu karşılaştırınca anlaşılıyor iPhone markasının aşırı harika olmadığı.

Evet kız...

Cevabın için çok teşekkürler evet aralarında performans farkları olabilir ama iPhone 7 Plus ve Huawei P20 Pro'yu karşılaştırınca anlaşılıyor iPhone markasının aşırı harika olmadığı.
P20 Pro 5000 TL - İphone 7 Plus 6300TL Apple.com'da Aralarındaki fark ise dağlar uçurumlar kadar. Yurt dışından alma imkanınız varsa İphone XR alabilirsin 749 Dolar + Vergi 804 Dolara denk geliyor.
Türkiye'den şuanda İphone almak gereksiz. İphone XR Türkiye'deki satış fiyatı minimum 9.000 TL olur.

P20 Pro 5000 TL - İphone 7 Plus 6300TL Apple.com'da Aralarındaki fark ise dağlar uçurumlar kadar. Yurt dışından alma imkanınız varsa İphone XR alabilirsin 749 Dolar + Vergi 804 Dolara denk geliyor.
Türkiye'den şuanda İphone almak gereksiz. İphone XR Türkiye'deki satış fiyatı minimum 9.000 TL olur.

Vatan da 9.999 olarak fiyatlandırılmış ne kadar doğru bilmiyorum

iPhone 6'ya sahibim. Düşündüm ki ben eğer para biriktirir isem, önümüzdeki tatile kalmadan bir üstünü alabilirim. Böyle böyle güncelde kullanmış olurum.

Alınır illa sıfır almak zorunda değilseniz ikinci elde pazarlık yapabilirsiniz 6S halen alınır bence 2 aya kadar 5s kullanıyodum niye eski telefonları gömüyosunuz anlamış değilim 6s alabilir bence.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı