2018'de iPhone Alınır mı?

Arkadaş paranız varsa apple alın. Adamlar sadece üst segment cihaz çıkarıyor. Applenin eski cihazlarını almak GTX1080 alamayınca GTX880 almak kadar mantıksız.

Sadece işletim sisteminin stabilliği için bile alınır. Her iki platformu da deneyimlemiş birisi olarak söylüyorum ki iPhone, tutarlı, şişmeyen işletim sistemi ile hala en baba Android telefonu zorlar.
Kamera kalitesi vs. tartışılır. Ancak kullanım süresi uzadıkça sizi delirtmeyen stabil bir telefon istiyorsanız yanıt iPhone olacaktır. Geri kalanlar ise tamamen maddiyata bakar.

İnsanlar şunu anlamakta zorlanıyor. Hala biri 6 gb biri 2 gb nasıl olur da elma alıyorsun diyorlar. iOS kullanan insan ne demek istediğimi anlamıştır.

İnsanlar şunu anlamakta zorlanıyor. Hala biri 6 gb biri 2 gb nasıl olur da elma alıyorsun diyorlar. iOS kullanan insan ne demek istediğimi anlamıştır.
Almış olabilirsin ama ben sadece arayüz lazım değil kardeşim ben P20 PRO Aldım bak iPhone X alabilirdim ama almadım çünkü benim için Ram, Kamera, Hafıza, İşlemci vb. şeyler çok önemli.
Tamam şu linkteki özellikleri değerlendir performans araştırmaları yap ve karşılaştır. İşlemci, Ram, Kamera hepsine bak ben Telefonu marka olduğu için kullanmıyorum kardeşim sırf Apple logosu var diye telefon alamam Çin malı, Çin malı deyip beğenmediğiniz o ürünler'i şimdi Adam akıllı fiyata iyi şeyler üretiyorlar ve karşılaştırırken iPhone sadece üç beş özelliği ile ortaya çıkıyor onun dışında Huawei gibi bir telefon her yerden bütün açıklarını kapatıyor.

Apple iPhone X (256 GB) - Huawei P20 Pro Karşılaştırması - Epey
Evet AnTuTu Puanı (v6) güzel bir sebep.

Halen elma ile armutu kıyaslamaya çalışıyorsunuz.
Apple iPhone X (256 GB) - Huawei P20 Pro Karşılaştırması - Epey
Samsung sevmiyorum ama Huwei varken iPhone alacak'da değilim.
Aynen böyle devam. Birinde 4 GB RAM, diğerinde ise 2 GB RAM. Ne yazıktır ki 6S eski bir telefon olmasına rağmen hız bakımından 2 kat daha iyidir. İşletim sistemleri farklı bunların efendim, ayrıca 2015'te çıkmış bir telefon ile 2018 model bir telefonu karşılaştırmak? çizerek anlatmak lazım.
Buna sadece Samsung ile karşılaştırmak diyemem ama benim görüşün bir iPhone X asla Note 9 yada P20 Pro Etmez yada XS Max ile Mate 20 X gibi bir telefonu karşılaştıracak birisi varsa bir şey diyemiyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı