2019'da Adil kullanım kotası kalkacak mı?

Emrehan AYDIN

Hectopat
Daha fazla  
2019 yılının başında AKN kalkacak diye haberler vardı. Sağda solda görüyorum Türk Telekom reklamları her yerde ama hiç AKN diye bir şey görmüyorum. AKN kalkması Bana gerçek olamayacak kadar güzel bir haber gibi geldi. Sizce AKN kalkacak mı? Kalkarsa nasıl bir sisteme bırakacak kendini? Fiyat, hız bakımından...

Son düzenleyen: Moderatör:
2016 Yılının sonunda BTK'nın verdiği kararla 2019 yılından itibaren AKN uygulaması son bulacak, internet servis sağlayıcılarının fiyat konusunda değişikliğe gidip gitmeyeceğini henüz bilmiyoruz, ama ben bir TürkNet kullanıcısı olarak Eylül 2017'den beri AKN'siz internet kullanıyorum.

2016 Yılının sonunda BTK'nın verdiği kararla 2019 yılından itibaren AKN uygulaması son bulacak, internet servis sağlayıcılarının fiyat konusunda değişikliğe gidip gitmeyeceğini henüz bilmiyoruz, ama ben bir TürkNet kullanıcısı olarak Eylül 2017'den beri AKN'siz internet kullanıyorum.

Ben türktelekom kullanıyorum, tek sıkıntım ping ve akn. sizin kullandığınız servis sağlayıcı ile ilgili sıkıntı yaşadığınız oldu mu ?

Şuan ki fiyatları (hatta bundan önceki) mumla arayacağız gibi. İlk kademe yapılan değişiklikle bile fiyatlar anlamsızca arttı. Üstüne bir de kotalı tarifeler geldi. AKN kalkınca sanıyor musun daha iyi olacak?

Telkoder'in ortak altyapı çalışması ile belki uygun fiyatlar sağlanabilir. AKN kalkınca göreceğiz. :)

Türknet kullanıyorum geçen sene bir şey deniyoruz adında 200-250 gb kota vermişlerdi. Şu an ise tamamen kotamız kaldırılmış durumda. 47 dowland 4 upload alıyorum kafam rahat.

Evet kaldırılacak.
TTNet fiyat yükseltirse elindeki müşterileri kaybeder.
Alternatif çok eskisi gibi telekomun tekeline bağlı değiliz.

Fiyatlar yükseltilse dahi daha önce taahhüt verenlere o fiyat uygulanmaz. Taahhüt bittikten sonra uygulanır eğer tekrar kullanmak istersen yada daha önceden kullandığın için özel bir indirim uygulayabilirler.

Fiyatlar yükseltilse dahi daha önce taahhüt verenlere o fiyat uygulanmaz. Taahhüt bittikten sonra uygulanır eğer tekrar kullanmak istersen yada daha önceden kullandığın için özel bir indirim uygulayabilirler.
Taahhüdü olan TT abonelerine geçmiş olsun, onlar kalkan AKN'siz İnternet'i biraz zor görürler.
Benim taahhüdüm 17 temmuz bitiyor.
Kaç yıldır müşteriyim ayrılınca bayram edeceğim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı