2019'da Adil kullanım kotası kalkacak mı?

Türknet kadar sorunlu bir firma görmedim. Kurtulduğum için dua ediyorum. Yeni internet abonesi isen çok güzel davranıyorlar. Fakat internet bağlandıktan sonra malesef ilk başka gösterdikleri ilgi yok. Müşteri hizmetleri yerine karşıma robot çıkıyor. Kimseye ulaşamıyorum. En son çare arkadaşımın telefonu ile sorunu çözdüm. Benim telefonlarımda karşıma çıkmıyorlar. Fakat arkadaşımın telefonuna hemen baktılar. Böyle kalitesiz seviyesiz bir hizmet olmaz olsun diyorum. Bahsettikleri 50mpbs hız sonradan nedense 6mpbs düştü yükseltmek için türkneti aramaya çalıştım. Fakat nalife robot çıkıyor.

Netspeed Hiper 200 paketi şuan en uygun paketler arasında.
Benim Türk Telekom sözleşmem Şubat 2019 olarak son. Bitecek günü sabırsızlıkla bekliyorum.
Ocak ayında yeni gelecek İnternet hizmet sistemi fiyat yüzünden bizleri üzmez inşallah.

9. Aya girmemize rağmen TTNet'i aradağım zaman 24mbit + 75gb aknli interneti 67tlye 24 ay tahattüdlü verebilecekleri söylüyorlar. Yeni senede aknnin kalkacığını nasıl bir politika izleyeceklerini sorduğumda her hangi bir fikrimiz yok yanıtını veriyorlar. Bence şu an sözleşme yapanlara 24 ay daha akn dayatması yapacaklar. Yeni kullanıcılara da aknsiz uçuk fiyattan internet verecekler..
Mayıs ayında AKN sonrası hız düşümünü yükseltmişlerdi. Devam eden sözleşmem 25mbps hızında iken AKN sonrası hız düşümü 3mbps olması gerekirken 16mbps hızınına yükselmişti. Sözleşmem bitene kadar bu şekilde devam etmişti. Umarım dediğiniz gibi milleti 24 ay süründürmezler.

Şuan ki fiyatları (hatta bundan önceki) mumla arayacağız gibi. İlk kademe yapılan değişiklikle bile fiyatlar anlamsızca arttı. Üstüne bir de kotalı tarifeler geldi. AKN kalkınca sanıyor musun daha iyi olacak?

Telkoder'in ortak altyapı çalışması ile belki uygun fiyatlar sağlanabilir. AKN kalkınca göreceğiz. :)

türknete akın eder millet o zaman diğer internet sağlayıcı firmalarda müşterileri mum ile arar :) ondan sonra fiyatları mecbur düşürürler görüşüm

BTK karar verdi arkadaşlar nasıl ilk karar çıktığında gece 2:00 sabah 08:00 arası AKN kalktıysa ve AKN sonrası hız yükseltildiyse ve ayrıca etkin sözleşmelerde de bu kararlar uygulandıysa, 1 Ocaktan itibaren AKN kalkması mecburidir BTK'ya göre. Türknet gibi o tarihi de beklemeyebilirler her an sürpriz gelebilir diğer servis sağlayıcılardan da.

Yıl sonundan sonra ki fiyatları merak ediyorum. AKN kalkıyor ama bize de kalkan bir şey olmaz inşallah.

Vodafone kullanıyorum. 200 Mbps hız 240 GB AKN 99 TL ilk yıl. Yeni fiber döşedikleri için kampanya yapmışlar, şanslıyım o açıdan ve hızın tamamını alıyorum. AKN ise film indirmeme rağmen bitmiyor. Temsilcileri gayet iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
BTK karar verdi arkadaşlar nasıl ilk karar çıktığında gece 2:00 sabah 08:00 arası AKN kalktıysa ve AKN sonrası hız yükseltildiyse ve ayrıca etkin sözleşmelerde de bu kararlar uygulandıysa, 1 Ocaktan itibaren AKN kalkması mecburidir BTK'ya göre. Türknet gibi o tarihi de beklemeyebilirler her an sürpriz gelebilir diğer servis sağlayıcılardan da.
Telekom başladı bile.

Son düzenleyen: Moderatör:
TürkNet'in şuanda tek bir rakibi bile yok. Rakibi olduğunu düşündüğünüz Millenicom, Oris Telekom bunlar sadece Türk Telekom'un altyapısını kiralayarak size kotasız internet verirler. Oysa ki TürkNet'li olursanız, TürkNet'in kendi aktif altyapısı dahilinde olma şansınız var. TürkNet, kendi aktif altyapısında yani YAPA bölgesinde, kendi internet abonelerine altyapının desteklediği maksimum Download ve Upload hızlarını, herhangi bir limitleme olmaksızın vermektedir. Örneğin modemine girdiğin zaman, "Ulaşılabilir Hız" değerlerinde altyapın sana ne veriyorsa, anlık hızındada o değerler görülecektir. Bazı TürkNet müşterilerinin 30-40 Mbps Upload aldığını duymuştum.

TürkNet'in şuanda tek bir rakibi bile yok. Rakibi olduğunu düşündüğünüz Millenicom, Oris Telekom bunlar sadece Türk Telekom'un altyapısını kiralayarak size kotasız internet verirler. Oysa ki TürkNet'li olursanız, TürkNet'in kendi aktif altyapısı dahilinde olma şansınız var. TürkNet, kendi aktif altyapısında yani YAPA bölgesinde, kendi internet abonelerine altyapının desteklediği maksimum Download ve Upload hızlarını, herhangi bir limitleme olmaksızın vermektedir. Örneğin modemine girdiğin zaman, "Ulaşılabilir Hız" değerlerinde altyapın sana ne veriyorsa, anlık hızındada o değerler görülecektir. Bazı TürkNet müşterilerinin 30-40 Mbps Upload aldığını duymuştum.
Rezalet müşteri hizmetine sahip bir firma.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı