2020 Yılın oyunu The Last of Us Part II seçildi!

Çok istediğim ve beklediğim bir şeydi. Siz ne düşünüyorsunuz?

resim_2020-12-11_130854.png

O zaman bunun şerefine bu parçayı bırakalım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Anladığım kadarı ile müzik ödülünü Doom kazanmamış... Kim kazandı şu lanet ödülü ya. Hatta Doom Eternal hiç bir ödül kazanmamış. Bu nasıl mümkün olabilir ya? Çıldıracağım...
Bu kadar kaliteli bir yapımın en az 2 ödül hakkı vardı bana göre. Oynanışı bu kadar rahat ve zevk veren başka bir oyun yok bana göre. Ayrıca müziklerine de ayrı bir parantez açmak gerekiyor.

Bu kadar kaliteli bir yapımın en az 2 ödül hakkı vardı bana göre. Oynanışı bu kadar rahat ve zevk veren başka bir oyun yok bana göre. Ayrıca müziklerine de ayrı bir parantez açmak gerekiyor.
Neden ödül alamadığını anlamadım ki. Gerçekten çok kaliteli bir yapımdı.

Doom Eternal veya Half-Life alyx de güçlü bir adaydı. Tlou2'nin hikayesi çok kötü olsa da diğer taraflarıyla bu açığı kapattı. Helal olsun. Ben olsam Doom Eternal'ı yılın oyunu seçerdim.

Bakın şunu söyleyeyim. Eğer ki tlou2 bu LGBT konularına girmeseydi, bu kadar abartılacağını düşünmüyorum. Doom müzik ödülünü nasıl kazanmaz?

Bakın şunu söyleyeyim. Eğer ki tlou2 bu LGBT konularına girmeseydi, bu kadar abartılacağını düşünmüyorum. Doom müzik ödülünü nasıl kazanmaz?
Müzik ödülünü kim kazandı cidden? Yani ben bu eleştirmenlerin bir kategoride bile Doom Eternal'ı seçmemesini anlamıyorum. Tamam yılın oyunu olmayabilir onlara göre ama müzik ödülünü kime verdin de Doom'a vermedin?

Yılın en iyi oyun yönetimi, en iyi ses dizaynı, en iyi hikaye anlatımı, yılın en iyi oyunculuk performansı, yılın en iyi inovasyon ve Aksiyon & macera kategorilerinde ödül aldı.

En iyi hikaye anlattı mı? Ellie'yi LGBT olaylarına soktuklarından beri Ellie'ye sevgim azaldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradan ödüllerin tarafsız olmadığını anlıyoruz. Çok büyük ihtimalle SJW'a yaranmak için verdiler ödüllerin çoğunu. Oyunu oynayan 5 yaşındaki çocuk bile oyunun propaganda yapmak için yapıldığını anlayabilir. Arkadaşın dediği gibi LGBT tarzı olaylara girmeseydi ödülü sonuna kadar hak ederdi.

Geri
Yukarı