2020 yılında PS3 mü Xbox 360 mı?

ben zaten dedim xbox 360 ya da ps3 650 700 rahat bulunur bide xbox one s almak yerine xbox one x alın çok daha iyi hem daha performanslı ve geri uyumluluk konusunda xbox one x ile xbox series x in üstüne tanımıyorum :D😁😁😁
ama aynen ZYP33 ün dediği gibi xbox one s al tek konsol 2 konsol :D süper bir şey ama dediğim gibi maddi durumun yetiyorsa one x al geri uyumluluk ve performans bakımından one s ten daha iyi görüntü kalitesi de muazzam :D ben bu ay xbox 360 e alıyorum maddi durumumdan dolayı ps3 üm olmasına rağmen 360 almamın sebebi ps3 oyunları genellikle 720 p de çalışıyor ve performans bakımından ps3 ten 1tık daha iyi ama ps3 candır. :D

Son düzenleme:
Xbox 360ta 10 yıldır kırık cihazlar ile online oynanıyor stealth server yöntemi ile. Ayrıca 2 dakika 30 dakika arası açılma olayı fiyasko 3 yıldır kullanıyorum hiçbir zaman 2 dakikayı bile geçmedi. Stealth server ile gta5 cod bo2 battlefield 3-4 destiny gibi oyunlara live gold üyeliği almadan girebiliyorsun. Ping değerleride ps3 e göre kat kat daha iyi.

Geri
Yukarı