2020'de PlayStation 2 Slim alınır mı?

37 ekran tüplüde oyanayacaksan kesinlilikle al. 150-200 arası zaten başka bir cihaz bulamazsın. Ayrıca PS2 oyun arşivi çok geniştir.
Cihazı eline aldığın an, altında pal ya da ntsc ne yazdığına bak. Özellikle pal olsun. Yoksa TV ile uyumsuz olur. Eğer kendin oyun indireceksen yine oyunlarda pal yazması önemli.
Mutlaka oynanması gereken efsane oyunlar listesi.
1- Bully canis caynem.
2- Red Dead revolver (RDR2'nin atası olur)
3- Shadow of Rome.
4- Silent hill 2-3 ve Origins.
5- God of War 1-2.
6- Pirence of persia 1-2-3.
7- Devil May Cry 1-2-3.
8- Max Payne 1-2.
9- Kill zone.
10- Black.
11-GTA 3, Vice City, San Andreas.
12- Resident Evil 4.
13- Call of Duty serisi.
14- medal of Honor serisi.
15- Need for Speed undergraund 2.
16- wievtuful joe 1-2.
17- SLY serisi.
18- jak 3 ve jak and dexter.
19- rachet and clank.

37 ekran tüplüde oyanayacaksan kesinlilikle al. 150-200 arası zaten başka bir cihaz bulamazsın. Ayrıca PS2 oyun arşivi çok geniştir.
Cihazı eline aldığın an, altında pal ya da ntsc ne yazdığına bak. Özellikle pal olsun. Yoksa TV ile uyumsuz olur. Eğer kendin oyun indireceksen yine oyunlarda pal yazması önemli.
Mutlaka oynanması gereken efsane oyunlar listesi.
1- Bully canis caynem.
2- Red Dead revolver (RDR2'nin atası olur)
3- Shadow of Rome.
4- Silent hill 2-3 ve Origins.
5- God of War 1-2.
6- Pirence of persia 1-2-3.
7- Devil May Cry 1-2-3.
8- Max Payne 1-2.
9- Kill zone.
10- Black.
11-GTA 3, Vice City, San Andreas.
12- Resident Evil 4.
13- Call of Duty serisi.
14- medal of Honor serisi.
15- Need for Speed undergraund 2.
16- wievtuful joe 1-2.
17- SLY serisi.
18- jak 3 ve jak and dexter.
19- rachet and clank.
Allah sizden razı olsun hocam gelince hepsini oynayacağım ALLAH ne muradın varsa versin bende zaten 37 Ekran Tüplü TV'de oynayacağım nostalji olsun hem PS2'yide seviyorum sağolun.

Allah sizden razı olsun hocam gelince hepsini oynayacağım Allah ne muradın varsa versin bende zaten 37 ekran tüplü TV'de oynayacağım nostalji olsun hem PS2'yi de seviyorum sağ olun.

PS2'ye çıkan korku oyun serileri mesela obscure, suffiring, silent hill, fatal frame, Resident Evil. Başka bir yerde yoktur. Ve dönemin en efsane oyunlarıdır dediğim gibi cihazın altında pal yazması önemli o kadar Allah sizden de razı olsun bir sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım.

İzmir bayraklı'da yaşıyorum öğrenciyim ve fazla param olmuyor, kendime yakın mecrada çok fazla temiz PlayStation 2 Slim satısı buldum ve konsolları gerçekten temiz ve bakımlı çoğunda hazır çip takılı ve HDD - USB ile oyun oynamaya hazır halde geliyor,
Genellikle fiyatları 160-200TL arası olan bu konsolların içeriği: Kutu - konsolun kendisi - görüntü kablosu (SCART-HDMI-bir de üçlü kablo hepsi var) 2 adet orijinal Dualshock 2 1 adet PlayStation 2 - 3 için girişleri uyumlu olan kablosuz yan sanayi Dualshock.
Bütçem 150-160TL arası sizce alınır mı, konsolları hunharca kullanan biriyim mesela geçemediğim bir yer olsa abanırım o tuşa çat çat çat vururum genellikle evdeyim dışarı çıkmam falan okuldan gelince 1-2 saat takılmalık böylece bütçem dahilinde PlayStation 2 almaya karar verdim zaten olduda bozulursa vs. satıp yenisini alabilirim ileride PlayStation 3'e geçmeyi düşünüyorum PlayStation 5 çıkınca PS3 ucuzlayacaktır zaten.
Sizce PlayStation 2 Slim 170TL civarını hak eder mi, aranızda önceden kullanan varsa söylesin neye dikkat etmeliyim, oyunları orijinal olarak bulunurmu, ömrü ne kadar gider sağlam mıdır,
Not: Bakımlı ve titiz bir kullanıcıyımdır.

Abi sana kazık atıyorlar indir Letgo'yu adamlar tam takım en fazla 70E satıyor deneme görme imkanı sunuyor ben illede kazık yiyeceğim diyorsan sen bilirsin.

Abi sana kazık atıyorlar indir Letgo'yu adamlar tam takım en fazla 70E satıyor deneme görme imkanı sunuyor ben illede kazık yiyeceğim diyorsan sen bilirsin.
Kardeşim letgodan baktım zaten hepsine. İzmir'de daha pahalı.
Nostalji seviyorsan al, ben olsam almazdım, PS3 alın.
Nostalji Candır.
PS5 çıktı artık PS2 alma zamanı 🤣. Bence para yoksa alınır gibi.
Zaten alıp takılmalık kafaya göre o kadar bi beklentim yok zaten, PS5 Çıkar: Ben: PS2 Alalım kanka.

İzmir Bayraklı'da yaşıyorum öğrenciyim ve fazla param olmuyor, Kendime yakın mecrada çok fazla temiz PlayStation 2 Slim satısı buldum ve konsolları gerçekten temiz ve bakımlı çoğunda hazır çip takılı ve HDD - USB ile oyun oynamaya hazır halde geliyor,
Genellikle fiyatları 160-200TL arası olan bu konsolların içeriği: Kutu - Konsolun Kendisi - Görüntü Kablosu (SCART-HDMI-bir de üçlü kablo hepsi var) 2 adet orijinal Dualshock 2 1 adet PlayStation 2 - 3 için girişleri uyumlu olan kablosuz yan sanayi Dualshock.
Bütçem 150-160TL arası sizce alınır mı, konsolları hunharca kullanan biriyim mesela geçemediğim bir yer olsa abanırım o tuşa çat çat çat vururum genellikle evdeyim dışarı çıkmam falan okuldan gelince 1-2 saat takılmalık böylece bütçem dahilinde PlayStation 2 almaya karar verdim zaten olduda bozulursa vs. satıp yenisini alabilirim ileride PlayStation 3'e geçmeyi düşünüyorum PlayStation 5 çıkınca PS3 ucuzlayacaktır zaten.
Sizce PlayStation 2 Slim 170TL civarını hak eder mi, aranızda önceden kullanan varsa söylesin neye dikkat etmeliyim, oyunları orijinal olarak bulunurmu, ömrü ne kadar gider sağlam mıdır,
Not: Bakımlı ve titiz bir kullanıcıyımdır.
Nostalji seviyorsanız tabii ki alınır. 2 yıl önce PS2 slim sahibiydim. Söylemesi ayıp DVD'ye bir sürü korsan oyun yazdım :D. Çok güzel oyunlar oynadım, güzel vakit geçirdim. Ama bir süre sonra zevk alamadım. Sonra zaten asıl sahibine iade edildi :). Nostalji için istemiyorsanız çok önermiyorum çünkü gerçekten bir süre sonra oyunlardan doyamıyorsunuz.

Nostalji seviyorsanız tabii ki alınır. 2 yıl önce PS2 slim sahibiydim. Söylemesi ayıp DVD'ye bir sürü korsan oyun yazdım :D. Çok güzel oyunlar oynadım, güzel vakit geçirdim. Ama bir süre sonra zevk alamadım. Sonra zaten asıl sahibine iade edildi :). Nostalji için istemiyorsanız çok önermiyorum çünkü gerçekten bir süre sonra oyunlardan doyamıyorsunuz.
Söylemesi Ayıp, bende en az 200 tane korsan oyun yazarım heralde, Nostalji için kullanacağım bir süre sonrada iyice temizleyip üstünü paketleyip (tozlanmasın) 5-6 yıl sonra kıymete biner veya daha sonra koleksiyonculara 450-500TL Mis.

Yeni konular

Geri
Yukarı