2020'de PlayStation 2 Slim alınır mı?

650 TL ile PS3 alıp hem şu an bile yeterli grafik kalitesine sahip oyunları oynayabilir hem de geriye dönük uyumluluk ile dediğiniz gibi çok fazla oyuna sahip PS2 oyunlarını oynayabilir.

Ben zamaninda fat sahibi olmustum çok eski ama :D PS2'yi satmistim o zamanlar ve PS3 sadece birkaç oyunu calistiriyordu. O da PS3'un fazla fazla oyunu yoktu o zamanlarda ama şu an PS3'te geri uyumluluk kaldirildi. Bu son gelen 4.85 guncellemesi ile zaten tamamen PS2'den koptu. :D Ama Xbox 360'ta su anda hala genei uyumluluk var. Original Xbox oyunlarinin hepsini calistiriyor. Sen bunu şu anki PS4 ile PS5 gibi dusun. Su anda PS5 oyunu olmadigi için PS4 oyunlarinin bir kismini calistiriyor ama Sony 1 yil sonra bir guncelleme getirip bunu da kaldiracak. Ben bunu PS2'de PS3'de PS4'de gormustum. Simdiki PS5'te de göruyorum :D.

PS2 kalın kasa alacağım, alınır mı?
Arkadaşalar ben ps2 kalın kasa alcam 200 tl ye alınırmı 2 tane kumanda 2 oyun vercek alınırmı alinmazmi bi yardımcı olun lütfen şimdiden teşekkür ederim
@Ozan Kayalı 2000 yanlış bilmiyorsam belli programlar ile oynanabiliyor.
Abi sen ps2 kalın kasaları biliyonmu kararsız kaldım da alcam bi arkadaşımdan 200 tl ye alayımı?

Son düzenleme:
PS2 kalın kasa alacağım, alınır mı?
Arkadaşalar ben ps2 kalın kasa alcam 200 tl ye alınırmı 2 tane kumanda 2 oyun vercek alınırmı alinmazmi bi yardımcı olun lütfen şimdiden teşekkür ederim

Abi sen ps2 kalın kasaları biliyonmu kararsız kaldım da alcam bi arkadaşımdan 200 tl ye alayımı?
Yeni konu açsan daha iyi olurdu ama neyse.

Konuya gelirsek, eğer gerçekten bu konsolda oyunları oynayacak tadını çıkaracaksan al derim. Fakat genelde alınıp oyunları kalitesiz (grafik olarak yetersiz.) bulunuyor ve köşeye atılıyor. Fiyatı ise kontrolcüler falan da varsa fena değil gibi. Fakat yine de en son senin bileceğin iş.

Yeni konu açsan daha iyi olurdu ama neyse.

Konuya gelirsek, eğer gerçekten bu konsolda oyunları oynayacak tadını çıkaracaksan al derim. Fakat genelde alınıp oyunları kalitesiz (grafik olarak yetersiz.) bulunuyor ve köşeye atılıyor. Fiyatı ise kontrolcüler falan da varsa fena değil gibi. Fakat yine de en son senin bileceğin iş.
Abi bide bende ps2 silim kasa var yani ince onu yaptırıp kullanayimi yada ps2 fad kasamı alayım

Yeni konular

Geri
Yukarı