2020'de PlayStation 2 Slim alınır mı?

O fiyata alabilirsin. God Of War falan Onimusha güzeldir. Eğer grafik olayın yoksa gayet oynanır fakat onun için bir de tüplü TV alman şart. LCD'de görüntü çok kötü oluyor. Tüplü TV ile farkı inanılmaz. Eğer tüplü TV almayacaksan alma. Sony Trinitron tüplülerden tavsiye ederim.

O fiyata alabilirsin. God Of War falan Onimusha güzeldir. Eğer grafik olayın yoksa gayet oynanır fakat onun için bir de tüplü TV alman şart. LCD'de görüntü çok kötü oluyor. Tüplü TV ile farkı inanılmaz. Eğer tüplü TV almayacaksan alma. Sony Trinitron tüplülerden tavsiye ederim.
SHOV Marka 37 Ekran Tüplü TV'm var görüntü kalitesi çok güzel ve 100HZ yine çok iyi görüntü alabileceğimi düşünüyorum, Teşekkür Ederim grafik olayım yok ama içimde bi PlayStation 2 açlığı bi Nostalji açlığı var her ne kadar gerçek hayatta 2000'li yıllara dönemeyecek olsakta en azından 2000'li yılları hatırlamak istiyorum.

Tamam o da olur. CRT kullanacaksan düşünmeden alabilirsin. PS2'de grafikleri iğrenç bulanlar, LCD TV ve monitör kullanıyorlar. LCD ufak olsa bile, oyunlar hep CRT TV ve 4:3 düşünülerek yapılmış. 4:3'den daha da önemlisi o cihaz için CRT TV şart çünkü CRT grafiklerdeki kusurları saklama konusunda fonksiyon görüyor o alette. Eğer CRT kullanacaksan oyunlardan keyif alırsın. Daha ileri tarihlerde çıkan, bazı oyunların grafikleri daha da güzel. Mesela Black isimli FPS oyunu gibi.

Bence kesinlikle alınır. Ben seneler önce satmıştım PS2'mi geçenlerde YouTube'da karşıma çıktı tekrar almaya karar verdim. Olabildiğince küçük bir ekrana sahip televizyonda oynamalısın :D.

Tamam o da olur. CRT kullanacaksan düşünmeden alabilirsin. PS2'de grafikleri iğrenç bulanlar, LCD TV ve monitör kullanıyorlar. LCD ufak olsa bile, oyunlar hep CRT TV ve 4:3 düşünülerek yapılmış. 4:3'den daha da önemlisi o cihaz için CRT TV şart çünkü CRT grafiklerdeki kusurları saklama konusunda fonksiyon görüyor o alette. Eğer CRT kullanacaksan oyunlardan keyif alırsın. Daha ileri tarihlerde çıkan, bazı oyunların grafikleri daha da güzel. Mesela Black isimli FPS oyunu gibi.
Black, isimli oyunun Playstation 2 için olan İSO dosyası DVD'ye yazdırılmak için bilgisayarda bekliyor bile.
Bence kesinlikle alınır. Ben seneler önce satmıştım PS2'mi geçenlerde YouTube'da karşıma çıktı tekrar almaya karar verdim. Olabildiğince küçük bir ekrana sahip televizyonda oynamalısın :D.
SHOV marka tüplü televizyonum var 37 Ekran Tüplü TV Renkli yani CRT önceden bir PS2 denedik arkadaşımın kini ekrandan bi 1 - 1,5 metre uzaktan bakınca görüntü hala bi 480P hissi veriyor. Elimi tuttuğumda serçe parmağım ekranın üst kısmındaki plastiğe baş parmağım alt kısmındaki plastiğe deyiyor anladınız siz.

Abi bence konsol alıcaksan git ESNAFA 600 700 e ADAM AKILLI bir ps3 al ama orjinal sistem al multimanlı alma sana önerim budur ps2 içinde bu zamanda alınmaz ama bozuk hiç alınmaz parani carcur etme gerekirse biriktir ESNAFTAN
Doğru düzgun orjinal sistem bir ps3 al oyunları zaten ucuz bulunur ama ps2 almaaa!!!!! Dipnot: Ps5 cikinca ps3 ve ps4 fiyatlari ucuzlayacak!!!!!
Ekleme;Ben bu ay sonu Ps3 ün yanına 650 tlye xbox 360 alıyorum bence sende böyle yap ama ps2 almaaaa!!!!
2.Ekleme; Ps2 yılların getirdiği efsane bir oyun konsolu ama seni eğlendireceğini sanmıyorum ama alıcaksanda 200 300 tlye var ama bozuk konsol almaaa!!!!!
Bende zamanında ps2 sahibiydim 2010 yılında ps3 ü aldığım zaman sanki çağ dışı bir şeyle karşılaştım 😜 o yüzden seni pek götürmeyebilir ama sen bilirsin 😋

Bütçeniz kısıtlı ve nostaljik hislerle alıyorsanız, bir sakıncası yok bence. Ancak bütçeyi artırabilirseniz minimum PS3 veya Xbox 360 almanızı tavsiye ederim. Çünkü cihaz dönemine göre sağlam oyunlar bulundursa da teknolojisi olarak fazla geride kaldı.

Şuan PS ve Xbox almanız, eğer orjinal koleksiyonda yapıcaksanız oyunları gayet uygun fiyattan satış yapıyorlar. Onun dışında arkadaşlarınız veya dostlarınız geldiğinde zevki daha fazla çıkar cihazın.

PS2'yi ise şu şekilde satın almanızı söylebilirim. Zamanında PS1,PS3 ve şuan PS4 deneyimleyip,koleksiyoner statüsünde koruduysanız veya sergileyip PS2 eksiğiniz varsa almanızı öneririm.

Bence alinir cunku PS2 oyun cesitliligi bakimindan yeni nesil konsollara bile taş çıkartır ama 650 veya 600 TL gibi fiyatlara PS3 ile Xbox 360 bulunur ama sen ne istiyorsan onu al tabii ve PS2 gercekten super bir konsol. Zamaninda yeri göğü inletmis olan bu konsol simdi bile iş gorur.
Ekleme; arkadaşlar YouTube kanalıma göz atmak isterseniz bakabilirsiniz orada konsollar ve video oyunlari hakkinda cesitli bilgiler veriyorum simdilik edit ve PS3 videoları var ama ileride hepsi gelecek :D.
link: https://m.youtube.com/channel/UCrHLyIlMSIzlA5DuhBdZxiA

Bence alinir cunku ps2 oyun cesitliligi bakimindan yeni nesil konsollara bile taş çıkartır ama 650 veya 600 tl gibi fiyatlara ps3 ile xbox 360 bulunur ama sen ne istiyorsan onu al tabii ve ps2 gercekten super bir konsol.Zamaninda yeri göğü inletmis olan bu konsol simdi bile iş gorur.
Ekleme;Arkadaşlar youtube kanalıma göz atmak isterseniz bakabilirsiniz orda konsollar ve video oyunlari hakkinda cesitli bilgiler veriyorum simdilik edit ve ps3 videoları var ama ileride hepsi gelicek :D
Link: https://m.youtube.com/channel/UCrHLyIlMSIzlA5DuhBdZxiA
650 TL ile PS3 alıp hem şu an bile yeterli grafik kalitesine sahip oyunları oynayabilir hem de geriye dönük uyumluluk ile dediğiniz gibi çok fazla oyuna sahip PS2 oyunlarını oynayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı