2021 Bakü GP

Formasyon turu denilebilecek bir turdan sonra öyle olması biraz anormal gibi geldi.
Daha öncede gördüğüm hadiseler olduğu için tuhaf gelmedi ama dediğin gibi yaptığı yanlıştı.

Kendi düşüncemi sundum, niye böyle bir cevap verdiniz? Belki saçma belki doğru.
Komplo teorisi en sevmediğim şey. Sence dediğin şey çok mu mantıklı, önce kendi yazdığınızı iyice bir okuyun. Nerede görülmüş şampiyonluk mücadelesi veren bir pilotun bilerek hata yaptı, böyle bir hata yapacak pilot değil diyorsun enteresan ve bir o kadarda saçma bir yorum olmuş kusura bakma ama böyle. Diyorsun ki böyle yaparak Verstappen'i yarışta tutmak istiyor. Hamilton veya başka herhangi bir pilot için böyle bir yapmaz, yapamaz. Verstappen'in temposunun düşmesi zerre Hamilton'u ilgilendirmez. Hamilton veya başka herhangi bir pilotu sadece ve sadece kendisi ilgilendirir, başka kimsenin performansı onları bağlamadığı gibi, onları ilgilendirmez ayrıca.

Komplo teorisi en sevmediğim şey. Sence dediğin şey çok mu mantıklı, önce kendi yazdığınızı iyice bir okuyun. Nerede görülmüş şampiyonluk mücadelesi veren bir pilotun bilerek hata yaptı, böyle bir hata yapacak pilot değil diyorsun enteresan ve bir o kadarda saçma bir yorum olmuş kusura bakma ama böyle. Diyorsun ki böyle yaparak Verstappen'i yarışta tutmak istiyor. Hamilton veya başka herhangi bir pilot için böyle bir yapmaz, yapamaz. Verstappen'in temposunun düşmesi zerre Hamilton'u ilgilendirmez. Hamilton veya başka herhangi bir pilotu sadece ve sadece kendisi ilgilendirir, başka kimsenin performansı onları bağlamadığı gibi, onları ilgilendirmez ayrıca.
Bunu güzel bir dille anlatmak yerine neden beni ayyaş yerine koyuyorsunuz? Bırakın şimdi F1'i.

Komplo teorisi en sevmediğim şey.
Benim en sevmediğim şey de ego. Başkasının düşüncesine saygı duymamak, yanlışları düzeltmek yerine aşağılamak, kendini haklı çıkartmak için başkalarını ezmeye çalışacak kadar vahim durumda olmak.

İmzada yazdığınıza bakın, "Bir kimsenin zekâsı ya da eğitim seviyesi ne kadar yüksek olursa, bu kişinin dindar olması ya da herhangi bir türde 'inançlar' barındırması o kadar olasılıksızdır.(RD)". İnancı olanları küçümsüyorsunuz. Nereye varmaya çalışıyorsunuz, neyin algısını yaratmaya çalışıyorsunuz? Neyin egosu bu?

Saçma da olabilir ki bunu yazdım, neden "Yok be hocam, şampiyonluk mücadelesi veriyorlar bilerek böyle bir hata yapmaz işin ucunda dünya şampiyonluğu var." tarzı bir şey demiyorsunuz? Bu söylemek sizi ezik mi yapıyor?

Her neyse, bu tartışmanın sonucu da bir yere çıkmayacak bu forumda hep olduğu gibi. En iyisi boşvereyim. İyi günler.

Bunu güzel bir dille anlatmak yerine neden beni ayyaş yerine koyuyorsunuz? Bırakın şimdi F1'i.
Şaka amaçlı onu yazdım herhalde. İroni yaptım.

Benim en sevmediğim şey de ego. Başkasının düşüncesine saygı duymamak, yanlışları düzeltmek yerine aşağılamak, kendini haklı çıkartmak için başkalarını ezmeye çalışacak kadar vahim durumda olmak.
Burada bir aşağılama yok, ne saygısından bahsediyorsun sen. Açıkça akıl almaz bir hiçbir mantığa sığmayan bir yorum var burada. Burada yanlışını düzeltiyorum zaten. Komplo teorisi üreteceğinize biraz F1 hakkında bilginiz olsun. Ego meselesi de değil bu. Her şeye yorum yapmak zorunda değilsiniz, böyle bir zorunluluğunuz yok.

Saçma da olabilir ki bunu yazdım, neden "Yok be hocam, şampiyonluk mücadelesi veriyorlar bilerek böyle bir hata yapmaz işin ucunda dünya şampiyonluğu var." tarzı bir şey demiyorsunuz? Bu söylemek sizi ezik mi yapıyor?
İmzamı kullanarak saçma sapan beyanlar da vermeyin. İyi günler.

İnancı olanları küçümsüyorsunuz. Nereye varmaya çalışıyorsunuz, neyin algısını yaratmaya çalışıyorsunuz? Neyin egosu bu?
Sana ne bundan? Benim imzam değil mi? İstediğimi yazarım, senden izin alacak halim yok ne yazacağıma herhalde. Konuyla alakasız mesajlar atma bir daha. Tekrardan iyi günler.

McLaren'den bahset sen hele.
Bence Ricciardo'nun yeteneğini bu ufaklık çaldı.

The_Nerdlucks.jpg

Norris de tempo açısından kötüydü ama yine de şansın yardımıyla iyi bir puan aldı diye çok fazla yüklenmek istemedim.

Geri
Yukarı