2021 yılında iPhone 7 alınır mı?

Sadece pil sağlığından bahsetmedim yazımda bir daha oku istersen. Yaklaşık 2 aydır iPhone 11 kullanıyorum ve hala pil sağlığı 100 üstelik ısınmıyor. SE serileri malzemeden kaçınan seriler hem saatte hem de telefonda durum böyle.
Yazını okudum, fikrim değişmedi. O pil o hızla inmeye devam ediyorsa zaten garanti kapsamında değiştirilir.

Yok aynen şöyle dediler yapacak bir şey yok bir oran dediler bunun altına düşerse ve şarj döngüsünü aşmadıysanız ücretsiz değiştiriz dediler(garanti süresince)
Evet. Sanırım bahtsızlık meselesi ben 1 sene 2 aydır kullanıyorum, 600 şarj döngüsü pil sağlığım 89.

Evet. Sanırım bahtsızlık meselesi ben 1 sene 2 aydır kullanıyorum, 600 şarj döngüsü pil sağlığım 89.

Kanka sende döngüyü aşmışsın ama mecburen aşmak zorundayız şarj 20'nin altına düşmeden tak 80i geçmeden çıkar derken telefon Max 2-3 saat gidiyor. Bu yüzden SE modellerini tavsiye etmiyorum.

Kanka sende döngüyü aşmışsın ama mecburen aşmak zorundayız şarj 20'nin altına düşmeden tak 80i geçmeden çıkar derken telefon Max 2-3 saat gidiyor. Bu yüzden SE modellerini tavsiye etmiyorum.
Tabii o sizin görüşünüz. Telefonu çok aktif kullanan birisi için sıkıntı olabilir.

Geri
Yukarı