2021'de YouTube'a Phone 5S ile başlamak

Barış Dinç

Hectopat
Yer
BAYRAKLI
Daha fazla  
Not 2: Cihazım iPhone 5S fakat bilgisayarım çok kötü durumda o o yüzden videoları telefon ile çekip bilgisayar ile yükleyeceğim.

Ben YouTube'a başlamak istiyorum sizce ne yapmalıyım?
Sizce nasıl bir kanal içeriğim olmalı?

Oyun'u düşündüm fakat mobil ile playerunknown's battlegrounds Mobile'dan başka izlenen yok. Ben de diğer oyunları düşündüm ama video ile kasmasa bile çok iyi oynayamıyorum.

Bilgi kanalı olmayı düşündüm kazalar gündem ve diğer olaylar ile ruhi çenet gibi Barış Özcan gibi olmak istedim. Maalesef yanlış bilgi verirsem veya yanlış bir şey yaparsam dava açarlar mı veya uğraşmak zorun da kalır mıyım diye düşünüp korktum.

Şu an mükemmel bir ortamım var düz duvar arkamda temiz düz bir masa ama kameranın karşısına geçince konuşacak bir şey yok.

Telefondan ziyade her türlü iş için güçlü bir bilgisayar gerekli bence.

Not 2: Cihazım iPhone 5S fakat bilgisayarım çok kötü durumda o o yüzden videoları telefon ile çekip bilgisayar ile yükleyeceğim.

Ben YouTube'a başlamak istiyorum sizce ne yapmalıyım?
Sizce nasıl bir kanal içeriğim olmalı?

Oyun'u düşündüm fakat mobil ile playerunknown's battlegrounds Mobile'dan başka izlenen yok. Ben de diğer oyunları düşündüm ama video ile kasmasa bile çok iyi oynayamıyorum.

Bilgi kanalı olmayı düşündüm kazalar gündem ve diğer olaylar ile ruhi çenet gibi Barış Özcan gibi olmak istedim. Maalesef yanlış bilgi verirsem veya yanlış bir şey yaparsam dava açarlar mı veya uğraşmak zorun da kalır mıyım diye düşünüp korktum.

Şu an mükemmel bir ortamım var düz duvar arkamda temiz düz bir masa ama kameranın karşısına geçince konuşacak bir şey yok.

Öncelikle kendine şu soruyu sor senede 100 video yapabilir miyim?
Daha sonrası zaten gelir, kurgu ve montaj konusunda destek almak istersen yardımcı olabilirim zaten bu benim işim.

Hocam elinizdeki imkanlarla en iyi dediğiniz gibi bilgi kanalı olabilir, konuyu detaylı bir şekilde araştırırsanız bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.

Verdiğin bilgiler/haberler kişileri ya da kuruluşları ilgilendirmediği sürece çok sıkıntıya girmezsin. Fakat kuruluşlar ve kişiler hakkında verdiğin bilgilerin mutlaka kaynağını, kesinliğini araştır. Ayrıca gerçek bile olsa olumsuz bir bilgi için adamların seninle uğraşma imkanı var o yüzden belli bir büyüklüğe ulaşana kadar etliye sütlüye karışma, git dünyanın çevresini, en yüksek dağı falan anlat :D.

Geri
Yukarı