iPhone 4 2022 yılında alınır mı?

iPhone 5S son durum.

Jailbreak nereye kadar telefonu yeniden başlatığın zaman zaten Jailbreak gidiyor?

Dün Jailbreak attım jarzım bitmişti Jailbreak silinmiştim geri atmakla uğraşmak çok kötü ama adamın işine karışmıyorum gerçekler bunlar.

Hmm peki ne yapacak çocuk sizin gibi ya durumu yoksa?

Durumu olmasa bile bu durumları ona haberdar ediyorum almasın demiyorum sadece alacaksın bu tarz sorunlar ortaya doğucak diyiyorum alma demiyoruz.

ayrıca adam demişki size youtube girsin ve kamera güzel olsun yeter demiş

Durumu olmasa bile bu durumları ona haberdar ediyorum almasın demiyorum sadece alacaksın bu tarz sorunlar ortaya doğucak diyiyorum alma demiyoruz.

Tamam hocam sizde haklısınız ama sizde sağ olun en azından buradan neler olacağını anlattınız. Benim zamanından kalma sıfır gibi 4S var açamıyorum ama açsam ne kadar kötü bakmak isterdim canlı olarak.

Ayrıca adam demişki size YouTube girsin ve kamera güzel olsun yeter demiş.

6S 7 veya bütçe biraz daha varsa X yeterli kalır bence.

Hocam ben zamanında kullandım çok kral telefondur,arama ve sms atma dışında boyutu ve sağlam olması dışında şuan ölü bir cihaz.

Tamam hocam sizde haklısınız ama sizde sağ olun en azından buradan neler olacağını anlattınız. Benim zamanından kalma sıfır gibi 4S var açamıyorum ama açsam ne kadar kötü bakmak isterdim canlı olarak.

6S 7 veya bütçe biraz daha varsa X yeterli kalır bence.
x kullanmıştım çok güzel aşırı iyi çok seviyordum anakart sorunu çıkmıştı çok üzüldüm ama tavsiye derim çok güzel bir telefon 7 kullanmıştım fakat jarza bataryası şişti ve ekran kırıldı onun harici 7 güzel oyunlar çok rahat oynatıyordu

X kullanmıştım çok güzel aşırı iyi çok seviyordum anakart sorunu çıkmıştı çok üzüldüm ama tavsiye derim çok güzel bir telefon 7 kullanmıştım fakat jarza bataryası şişti ve ekran kırıldı onun harici 7 güzel oyunlar çok rahat oynatıyordu.

Bende de 6S var hatta ana telefonum sadece onu kullanıyorum. Çok iyi o yüzden sizinle biraz konuştum fazla hocam anlamadım 6S le 5S veya 4 arasında bukardar çok fark olamaz diye. iPhone biraz destek konusunda saçmalamış.

Bende de 6S var hatta ana telefonum sadece onu kullanıyorum. Çok iyi o yüzden sizinle biraz konuştum fazla hocam anlamadım 6S le 5S veya 4 arasında bukardar çok fark olamaz diye. iPhone biraz destek konusunda saçmalamış.
doğru en az ios 13 beta getirebilirdi ve 5s ve 6s arasında fark ilemci ve ram var onun harici ios 13 yada 14 göndermesini çok istedim gerçekten önümüzdeki 2 3 aya fırsat bulursak iphone se 2020 yada 8 almayı düşünüyorum aileme bağlı iphone 12 de olabilir

doğru en az ios 13 beta getirebilirdi ve 5s ve 6s arasında fark ilemci ve ram var onun harici ios 13 yada 14 göndermesini çok istedim gerçekten önümüzdeki 2 3 aya fırsat bulursak iphone se 2020 yada 8 almayı düşünüyorum aileme bağlı iphone 12 de olabilir
iphone 5s in kasma sorunu yok ama çökme sorunu var

iphone 5s in kasma sorunu yok ama çökme sorunu var
genelde hep S moellerini tercih ediyorum iörneğin 5 veya 5c ios 10 alırken iphone 5s ios 12 alıyor buda bir önde olmanı sağlıyor işte iphone 6 ve 6s arasındaki sorunda bu

Doğru en az iOS 13 beta getirebilirdi ve 5S ve 6S arasında fark ilemci ve RAM var onun harici iOS 13 ya da 14 göndermesini çok istedim gerçekten önümüzdeki 2 3 aya fırsat bulursak iPhone SE 2020 ya da 8 almayı düşünüyorum aileme bağlı iPhone 12 de olabilir.

iPhone 5S in kasma sorunu yok ama çökme sorunu var.

Genelde hep s moellerini tercih ediyorum iörneğin 5 veya 5C iOS 10 alırken iPhone 5S iOS 12 alıyor bu da bir önde olmanı sağlıyor işte iPhone 6 ve 6S arasındaki sorunda bu.

Hocam babamsa şu an SE 2020 var cidden çok iyi telefon ama batarya yetmiyor size ciddiyim karşılaştırsak 6S le 6S daha önce daha sonra biter çok güçlü işte RAM'i işlemcisi ama batarya zayıf kalıyor.

Hocam babamsa şu an SE 2020 var cidden çok iyi telefon ama batarya yetmiyor size ciddiyim karşılaştırsak 6S le 6S daha önce daha sonra biter çok güçlü işte RAM'i işlemcisi ama batarya zayıf kalıyor.
iphonelerin nerdeyse hepsinde olan sorun apple bunu geliştirmiyor nedense ama yinede işletim sistemi çok hızlı destek uzun ama bir telefon çıktığı an öncekinin pabucu dama atılıyor sorun bu ve telefon yavaşlıyor : (

IPhone'lerin neredeyse hepsinde olan sorun Apple bunu geliştirmiyor nedense ama yine de işletim sistemi çok hızlı destek uzun ama bir telefon çıktığı an öncekinin pabucu dama atılıyor sorun bu ve telefon yavaşlıyor: (

Yavaşlamıyor yavaşlatıyor.

Geri
Yukarı