iPhone 4 2022 yılında alınır mı?

apple gerçekten muhteşem telefon yapıyor. 5 yıllık telefonları bile cillop gibi Samsung’un çok gelişmesi gerekiyor
Samsung çok çalışıyor ama neye çalışıyor belli değil, apple zaten temelleri sağlam bir marka son zamanlarda biraz değişti. Amiral gemisi falan diye samsung önde diyemem, apple şu anda yapabileceğimizin en iyisi bu diye bir şey demedi, umarım çıkar.

Hocam uygulama desteği yok. Günümüzde kullandığımız uygulamaların neredeyse hiçbiri desteklemiyor iPhone 4'ü. Paranız varsa iPhone 8 alabilirsiniz. Hala güncelleme alıyor. O kadar paranız yoksa 7 alabilirsiniz. Veya benzer fiyattaki bir Android de alabilirsiniz.

Hocam maddi durum var, herkesin en az 11 var demek bile insanı acıtıyor, fakirlik duygusu farklı bir duygu.

2. el iPhone 6S ve üstü öneririm bir sürü satılıyor temiz.

Güncellenen uygulamalar ve bazı oyunlar artık 6S'e bile desteği kesti, 6S altı gerçekten alınmaz.

Evet hocam da abartıyosunuz. Tek ben miyim 6S kullanıp rahat olan abartmayın zorunlu kaldığınızmı 3G bile kullanırsınız arkadaş ne için kullandığını artık söylese bir şey diyelim. Ama genel cevap hayır 4 alınmaz ama 5'ten sonrası alınır bakma sen güncelleme desteği kesildiğinde Windows 7 içinde böyle diyorduk ama halen kullanılıyor ve desteği kesen halen daha çok az oyun veya uygulama program var tm yeni oyunlarda 7 desteği yok ama tümm yeni çıkınlardamı 7 desteği yok hayır bak ben kullanıyorum 7 inanmayana. Neyse kısaca 4 tm kullanılmaz ama 5'ten sonrası 5 dahil değil kullanılır.

1667141152932.png

Yeni konular

Geri
Yukarı