2022'de iPhone 7 Plus alınır mı?

2 yıllık kulanıcısıyım, fiilende kullanıyorum aranızda geçen muhabbetleri okudum.
Arasında hiç kullanmamış insanlar boş yapmış o fiyata 6S Plus öneren olmuş.
Hiç kimseye bakma git (temiz) bir iPhone 7 Plus sahibi ol.
Keyfini çıkar sıkıldığın zaman aynı fiyata satar bir üst modele geçersin paranı mandroid ile çar çur etme iyi günler.

Hocam güncelleme desteği kesilirse telefon çöp olur mu?

Hocam çok teşekkür ederim cevabınız için. Arkadaşlar kafamı bayağı karıştırdı dediğiniz gibi. Size bir soru sormak istiyorum. iPhone 6ların güncelleme desteği kesildiği için donma kasma sorunu yaşandığını duydum. iPhone 7'lerin de desteği kesilirse kama donma sorunu yaşanır mı? Ayrıca 5 yıllık bir model almaktansa 2 yıllık temiz bir S10 Lite düşündüm. Hangisi daha mantıklı bir karar olur?
Merhaba, öncelikle kusura bakmayın işten daha yeni geldim daha yeni girdim foruma. Kulağıma da aynısı geldi son güncellemeden sonra kasma donma vb. şeyler geldiğini annem 6s kullanıyor ne kadar fotoğraf çekse de kasma sorunu yok. S10Lite oyun performansı gayet güzel oyun performansı olarak S10Lite tercih edebilirsiniz, lakin gündelik hayat için iphone 7 plus iş yapar iphone varken android'in eski sürümünü asla düşünmeyin, yeni çıkan telefonlarla iphone 7 plus'u karşılaştırıyorlar siz düşünün gerisini, lafın kısası İphone 7 Plus diyorum , güncelleme kesilse bile bir şey olmaz.

Geri
Yukarı