2022'de LoL'e Başlanır mı?

6Miller8

Decapat
Makaleler
1
Öncelikle selam. Daha öncesinde Mobile Legends oynadım. Fakat hayatımda hiç LoL oynamadım. Çabuk sinirleniyorum. Sinir hastasıyım denebilir ama LoL oynamayı da istiyorum açıkçası. Sizce bu oyun 17 yaşımda beni hasta eder mi? Ya da başlanır mı?

@504940 Senin elo yüksek sanırım. :) Bende 2015'te başlamıştım. 2 senedir dereceli oynamıyorum. Normal veya eğlence modu oynuyorum. Sakin kalman imkansız. Ben de ilk başlarda unrunked ve düşük elonun yaş oranı küçük çocuklardan oluşuyor ama ne kadar sorun çıkarabilirler ki diyordum. Bunlar çocuk değil başka bir şey. Bizde küçüklüğümüzde Metin2, Silkroad falan oynardık. Tanımadığımız insanlara ne küfür ne hakaret ederdik. Bunlar sanki kendilerini ulaşılmaz zannediyor, adam keyfi ağzına ne gelirse sövüyor. Adam battal gazi gibi yaldır yaldır 4 kişinin ortasına atladı. Yanında da bir ben varım. Niye izliyorsun, dalsan alırdık dedi başladı küfüre, gel de çıldırma. Oyun bilgisi komple sıfır zaten. Hiç birisi de bir kere ne herolardaki skillerin özelliklerini okumuştur ne de itemlerin. Adam hangi heronun tipi hoşuna gidiyorsa alıyor. Önerilenlerden itemi düzüyor. Sonra başlıyor rastgele tuşlara basmaya. Ondan sonra niye izliyorsun. Dalsan alırdık. :) Oyunu seviyorum ama hayattan soğuttular. Yeni sezonda yüksek eloya çıkıp biran önce kurtulmak istiyorum. Bitmiyorlar çünkü. Bir kitle büyürken tam azaldılar diyorsun öbür yandan yeni velet kitlesi geliyor. Şu oyuna yaş sınırı gelmediği sürece böyle de devam eder.

Öncelikle selam. Daha öncesinde Mobile Legends oynadım. Fakat hayatımda hiç LoL oynamadım. Çabuk sinirleniyorum. Sinir hastasıyım denebilir ama LoL oynamayı da istiyorum açıkçası. Sizce bu oyun 17 yaşımda beni hasta eder mi? Ya da başlanır mı?
İşte o gün onun öldüğü gündü…
Asla başlama hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı