LoL'e başlanır mı?

Genele konuşayım bu konuya yazı yazan LoL oyuncularını görüyor musun? Hepsi nefret ediyor bu oyundan bağımlılıktan oynuyorlar sadece rage geçiriyorum sinirleniyorum sıkıcılaştı gibi söylemlerde bulunuyorlar.

Kendin bile diyorsun bu oyuncu kitlesi kötü. Kimse bu oyunu sevmiyor sende dahil. Millet yorumlarda RDR 2 alayim mi diye tartışıyorlar LoL umurlarında bile değil niye olsun? Oyunun chatinde millet ana avrat sövüyor bu mu eğlenceli oyun Allah'a sövmeler falan bu oyuna kimin saygısı var. Kimsenin bu oyuna saygısı kalmadı kardeşim ağırlığını kaybetti bu oyun
Lol oynayan herkes lol'ü kötüler ama hiçbiri de lol'den vazgeçemez oynamaya devam eder. Bu sevdiğin insana kızmaya benzer insanlar en çok sevdiklerine kızar zaten. Kızmaları onu sevmedikleri anlamına gelmez.

Bu oyunda hakaret, küfür diye ağlayanlar mute atıp geçebilir böyle bir seçenek var taba basın ve oyuncuyu susturun, işte bu kadar basit.

Hayatımda PC'den hiç MOBA oynamadım. Sadece telefondan Arena of Valor ve Mobile Legends oyanımıştım. Onu da pek anlamamıştım, paldır küldür oynamaya çalışıyordum. Sizce LoL'e başlanır mı?
Lole anaokulunda abilerim tarafimdan baslatildim 11 yildir oynadigim oyun kesinlikle tavsiye etmiyom bu oyunu uzun sure ve win almak icin oynayanlsrin hepsi mentali bozulmus hayattan sogmus kisiler lutfen sana yalvariyom bu acıyı baskasi tatmasin ben tattigim icin baskasinin basina gelmesini istemiyom o yuzden kesinlikle baslama....

Hayatımda PC'den hiç MOBA oynamadım. Sadece telefondan Arena of Valor ve Mobile Legends oyanımıştım. Onu da pek anlamamıştım, paldır küldür oynamaya çalışıyordum. Sizce LoL'e başlanır mı?

Zamanında öylesine indirdiydik arkadaş grubu ile şu an hepimiz bıraktık diyoruz girmeyeceğiz diyoruz akşam 5 kişi dereceli esnek aram giriyoruz çoğu kişinin dediği gibi bırakılmıyor ara veriliyor.

2012'den beri aram oynarım

4500Win 4500 lose 9000 üstünde oyunum var.

Sadece aram oynarım gayet de eğlenceli :)

Tek yapman gereken oyun başlar başlamaz herkesi susturmak.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı