2022'de PS2 alınır mı?

436078

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Yeniden merhaba hocalarım, şimdi sizlere 2022'de PS2 alınır mı? Onunla ilgili konuşacağız. Şimdi serüvenimize geçelim.
-
Hikayesi:
Sony PlayStation 2 2000'de piyasaya sürüldü ve insanlar tarafından çok sevindi, rakibi Xbox classic bu neslinde kaybedeni oldu, Sony kalitesini en üstte tutmayı başarıyor.
-
Avantajları (a) dezavantajları (D):
A- o zamanlarda çok pahalı olan DVD teknolojisini barındırıyor.
A-oyunların çeşitliliği.
D-ilk kasada disk okuyucusunun hemen bozulması.
(Sorunları hakkında fazla bilgim yok bu konsol başarılı bir makine)
-
Oyunları:
GTA: Sa,
Crash bandicoot,
GTA: Vc,
NFS: Underground,
God of War,
Bully vb önerdiğiniz oyunlar.
-
Modlanmış oyunlar:
Half-Life,
GTA V: Legacy,
FIFA 22 legacy,
Gibi gibi oyunlar.
-
PS2 2022'de alınır mı?
Kesinlikle alınır, çıkan efsane oyunlar, portlar sayesinde PS2, PS 22 oldu.
-
Rehberi kısa tuttum çünkü konsolu herkes biliyor, şu an ben herkesin bildiği bilgileri yeniden yazar isem aynı Windows 10'u makyajlayıp Windows 11 yapmış gibi olurum :)
-
Rehberlerimden ayrılmayan, @Watson, @Radeon RX 5500M, @Painlower412 (ayrıca rehberine bakmanıza öneririm) ve @arasyuksel'e teşekkürlerimi sunarım.
-
Diğer rehberlerime profilden bakabilirsiniz :)

Son düzenleme:
Yeniden merhaba hocalarım, şimdi sizlere 2022'de PS2 alınır mı? Onunla ilgili konuşacağız. Şimdi serüvenimize geçelim.
-
Hikayesi:
Sony PlayStation 2 2000'de piyasaya sürüldü ve insanlar tarafından çok sevindi, rakibi Xbox classic bu neslinde kaybedeni oldu, Sony kalitesini en üstte tutmayı başarıyor.
-
Avantajları (a) dezavantajları (D):
A- o zamanlarda çok pahalı olan DVD teknolojisini barındırıyor.
A-oyunların çeşitliliği.
D-ilk kasada disk okuyucusunun hemen bozulması.
(Sorunları hakkında fazla bilgim yok bu konsol başarılı bir makine)
-
Oyunları:
GTA: Sa,
Crash bandicoot,
GTA: Vc,
NFS: Underground,
God of War,
Bully vb önerdiğiniz oyunlar.
-
Modlanmış oyunlar:
Half-Life,
GTA V: Legacy,
FIFA 22 legacy,
Gibi gibi oyunlar.
-
PS2 2022'de alınır mı?
Kesinlikle alınır, çıkan efsane oyunlar, portlar sayesinde PS2, PS 22 oldu.
-
Rehberi kısa tuttum çünkü konsolu herkes biliyor, şu an ben herkesin bildiği bilgileri yeniden yazar isem aynı Windows 10'u makyajlayıp Windows 11 yapmış gibi olurum :)
-
Rehberlerimden ayrılmayan, @Watson, @Radeon RX 5500M, @Painlower412 (ayrıca rehberine bakmanıza öneririm) ve @arasyuksel'e teşekkürlerimi sunarım.
-
Diğer rehberlerime profilden bakabilirsiniz :)
Bence alınmaz.

@436078 Hocam bütçe ne kadar. Bütçeyi sormamın nedeni geçenlerde Youtube'da bir konsol görmüştüm. İçerisinde PS2 dahil bir çok oyun konsolunu içeren oyunlar barındırıyordu falan bayağı güzel bir şeydi. Ek olarak hafıza kartı ile yeni oyunlar yüklenebiliyordu. Ona bir bakayım tekrar bulabilirsem link paylaşırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@436078 Hocam bütçe ne kadar. Bütçeyi sormamın nedeni geçenlerde Youtube'da bir konsol görmüştüm. İçerisinde PS2 dahil bir çok oyun konsolunu içeren oyunlar barındırıyordu falan bayağı güzel bir şeydi. Ek olarak hafıza kartı ile yeni oyunlar yüklenebiliyordu. Ona bir bakayım tekrar bulabilirsem link paylaşırım.
Hocam rehberdeyiz :)

PS3 için en iyi şey eski FIFA'ya da pes oyunları sanırsam.

Öneriniz için sağ olun hocam.

Geri
Yukarı