2022'de The Witcher 3 oynanır mı?

taş gibi oyun bi kere 8 saat oynadım ama sıkıldım mükkemmel ötesi hemde ucuz bence dunyanın en iyisi ve de grafiklere 2015 de cıkmasına rağmen 2021 grafikleri gbi
oyun harika demin onun için açıklama yapdım ama rdr 2 oynadıysan mekanikleri bi tık kötü gelecekdir ilk 5 saatte adamlar okadar şey yapmışlar oyun için e sonucda rockstar değiller mekanikler bi tık kötü at mekaniği kötü yürüme falan normal ama 2 metrelik yerden düşsen 10 canın kalıyo 3 metreden ölüyosun ulan koskoca witcher 30m den ölmeli

Oynanır ben şimdi oynayacak olsam grafik yamalarını yapar öyle oynardım göze daha hoş gözükür grafik olarak 2015 in Rdr 2 si gibi düşün inanılmaz idi, 2022 için bile çoğu oyundan iyidir ama grafik yamaları daha keyifli hale getirebilir. Keşke 2015 de ilk bitirdiğim hazzı alabilsem.

Ee kaldı 2022'ye az bir süre. Benimse oyle cok bir zamanım yok. Gunde 2-4 saat arası oynaya oynaya bitirmeye çalışcam. Sizce Witcher 3 oynanır mı? Hiç RPG tarzı hikayeli oyun oynamadım ilk kez oynayacağım. Sizce iyi bir etki bırakır mı?
Tabiki de oynanır hala taş gibi oyun. Ama oynayacak çok vaktin yok ve oynamak istediğin başka oyunlar varsa 2022nin sonunda gelecek olan yeni nesil konsol updateini bekleyebilirsin

Ee kaldı 2022'ye az bir süre. Benimse oyle cok bir zamanım yok. Gunde 2-4 saat arası oynaya oynaya bitirmeye çalışcam. Sizce Witcher 3 oynanır mı? Hiç RPG tarzı hikayeli oyun oynamadım ilk kez oynayacağım. Sizce iyi bir etki bırakır mı?
250 saat oynamadan sonra oyundaki bütün görevlerin bitmesinden ve yapıcak hiçbirşey kalmamasından dolayı bırakmıştım,hikaye yada yan görevler devam etse bende ederdim boşluk bulursam +new game yapmayı düşünüyorum,indir dene birşey kaybetmezsin.İlk 4-5 saat oyunu kavrayana kadar biraz sıkabilir ama alışınca sarar.

13 liraya aldım 6 ay önce falan. Hiç üzerine düşmeden 100 saate yakın oynamışım. Üzerine düşsem 1000 saat olacak heralde. 13 liraya hiç bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum.

RDR2 ile aynı kulvarda kesinlikle değildir. Kıyaslamak bile RDR2'ye hakarettir. Keza Elder Scrolls serisi veya türevleri için de geçerli. Bu oyunu anca son çıkan AC oyunları ile kıyaslayabilirsiniz ki bana kalırsa oynanış açısından AC oyunları çok daha iyi ve keyifliydi. Sırf hikayesini, yan karakterlerini sevmeniz bu oyunu en iyi oyun yapmaz. Ki bu tarz şeyler daha çok subjektif oluyor.

Neyse başlığa gelirsek evet oyun alınıp oynanabilir. Hikaye izlemeyi seviyorsanız ve iz takip etmeye merakınız varsa tam size göredir. Bunların dışında pek tavsiye etmem.

Geri
Yukarı