2023 Haziran'ı takiben dolar kuru kaça düşer?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yeni hükümet mi? Yoksa yeni bir başkan mı ? Tek adam sisteminden kurtulmadığı sürece ülke kim gelmiş kim gitmiş hiç önemi yok. Ali gelir Veli gider bu düzen böyle gider. Kontrolsüz güç güç değildir.
Sistem her türlü sil baştan değişmeli zaten. Benim dediğim dolar kurunun düşmesi için yapılması gerekilen en önemlilerden bir tanesi.

Sistem her türlü sil baştan değişmeli zaten. Benim dediğim dolar kurunun düşmesi için yapılması gerekilen en önemlilerden bir tanesi.
Şimdi beni yanlış anlamamanı dileyerek şöyle anlatayım. Senin vücudunda ateş var. Sen ateşi düşürmek istiyorsun ve ateş düşürücü hap alıyorsun. Ateşin biraz düşüyor. Sende rahatlıyorsun. Ancak altta ateşe sebep olan hastalığın ne olduğunu bilmiyorsun. Enfeksiyon mu ? Virüs mü? Yoksa bambaşka bir neden mi? Hastalığın tanısı için doktora ihtiyacın var. Ağrı kesici ancak bir günü kurtarır. Hastalık tedavi edilmedikce daha da kötüsü gelecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Her tepki gösterdiğimize çıkarma atmışız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

HOI 4 oynuyor sanki canı sıkıldıkça çıkarma yapmış

Videonun açıklaması videodan daha komik

IMG_20220412_154243.jpg

Adam 4 buçuk dakikalık video da tüm dünyayı uyarıp çıkartma yapmakla tehdit etmiş

Son düzenleme:
"TÜRKİYE SURİYEYİ YIKMAYA DEVAM EDER AMA SİVİLLER HARİÇ" kısmında patladım resmen.

Bakarsın İstanbul borsası %30' daha havaya karışımış.
Sonra bir bakmışsın dolar 7TL.
İllahlah dedirttiler insana artık.

Bu millet olduğu sürece akp kazanacak, kimse boşa beklemesin dolarda yükselecek, suriyelilerin vatandaş ilan edileceğini düşünüyorum, böyle giderse batacağız topraklarımızı bile alırlar diğer ülkeler paralarını kazanırken biz borç batağına giriyoruz, osmanlının sonunuda biliyoruz, araplara satıldı resmen ülke her yerde apartmanları var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı