2023 seçimlerinin ilk turunda 8 milyon insan oy kullanmadı

Demokrat parti gelecek partisi deva partisi gibi partilere bakanlık vermek cumhurbaşkanlığı yardımcılığı vaadi vermek yerine sinan oğan ve muharrem inceyi parti içine alarak koalisyon kurarak meral akşener sinan oğan ve muharrem inceye cumhurbaşkanlığı yardımcılığı vermesi ile kazanılabilir bu seçim başka türlü diğer minik partilerin oyu %1i geçmiyor.

Demokrat parti gelecek partisi deva partisi gibi partilere bakanlık vermek cumhurbaşkanlığı yardımcılığı vaadi vermek yerine sinan oğan ve muharrem inceyi parti içine alarak koalisyon kurarak meral akşener sinan oğan ve muharrem inceye cumhurbaşkanlığı yardımcılığı vermesi ile kazanılabilir bu seçim başka türlü diğer minik partilerin oyu %1i geçmiyor.
Muharrem İnce'yi birkaç kez masaya çağırdı Kılıçdaroğlu halil ibrahim sofrasını genişletelim diyerek. O üçü AKP'den çalacak diyorlardı da ne kadar çaldılar acaba :D. 3'ü arasında iyi olan tek kişi Babacan'dı ki o da siyasal islamcı ve Gülen'e hala sayın diye hitap eden biri. Sinan Oğan'ın desteği için konuşmaya başladı zaten Kılıçdaroğlu ki gayet olumlu geçmiş. ATA İttifakının istekelrini kabul edecekler gibi görünüyor. Umarım kazanacağız!

Ey muhterem kardeşlerim ben fırkamın yolunda kimseyi arkada bırakmamak için buradayım. Herkes cepheden çekilmiştir ama şunu unutmayın ki savaşılmadan toprak kazanılmaz. Bu yüzdendir kendinizi ve tanıdıklarınızı ümitlendirmeye devam edin. İlk hedefimiz 28 Mayıstır. Bu taarruz daha çetin olacak bu yüzden savaşa katılmamış herkesi davet ediyorum. Savaşanlarda 29 Mayısa kadar savaşmanızı istiyorum ve inanıyorum. Sizler bu vatanı kurtaracak kişilersiniz. Biz buradayız bütün fırkamızı destekleyenlere iletin savaş devam ediyor.

Buradan herkese sesleniyorum!

Tanıdığınız herkesi oy kullanmaya teşvik edin, bir 5 sene daha aynı iktidarla devam edersek neler olacağını anlatın. Veya siz oy kullanmıyorsanız, lütfen bu kez mantığınızı kullanın ve oyunuzu verin! Bu seçim gerçekten çok önemli. Ülkemizin, geleceğimizin kaderini belirleyecek olan bir seçim bu.

HADİ! SANA SÖZ, YİNE BAHARLAR GELECEK!

HADİ! Bu ülkenin Birleşik Türk Emirliklerine dönmesini istemiyorsan, mantığını çalıştır ve oyunu kullan! Geleceğimiz için, kaderimiz için, iyiliğimiz için oyunu kullanmaktan çekinme! Bizi malum kişilerin ellerine verme! Bu sefer bu ülkeyi ellere verme! Eğer ülkeni kurtarmak istiyorsan o lanet olasıca oyu kullan!
Hocam öyle de muhalefet de yeterince iyi değil ki.
İnsanlar mecburluktan, kötünün iyisi olmasından dolayı KK'ye veriyor.
İnce'yi küstürmeseler aday yapsalar alırlardı kesin.
Şimdi M. Yavaş'ı öne sürecekler olacak ama adam istemiyor diye biliyorum ben.
İnce 2018'de %30 mu ne oy almıştı.

Aday olma diye yalvardığımız birisi çıkıp aday oldu şaşırtmayan sonuçlar milletvekilliği konusu şaşırttı MHP'nin aldığı oylar şaşırttı deprem bölgesi rezil bir halde zaten konuşmaya gerek yok o tarafı millet ittifakının Cumhurbaşkanı adayı Mansur Yavaş olmalıydı diye yıllardır söylüyoruz iletişim ekiplerinin şu anki iktidarın arşivlerini tek tek sosyal medya basın gibi yerlerde paylaşması gerekiyordu geçmişte neler olduğunu çözüm sürecini tek tek anlatması gerekiyordu bir 5 sene daha acı çekeceğiz gibi.
Mansur Yavaş olsa kazanması imkansıza yakındı. Kendisi milliyetçi bir kişilik ve MHP'den ayrılmış birisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı