iPhone X hala alınır mı?

5500 hocam.

5500

Hocam kamerası ve sosyal medyada hızlı mı?
Ya şahsen ben yükseltmiyorum iOS sürümüm 13.5 ve gayet hızlı jailbreakli bu arada hızlı seri.

İşlemci sıcaklığıni dışarı atamama sorunu var bu sorun da XS ile çözüldü bu yüzden XS almanı öneririm (ayrıca xste çok fazla kronik sorun var)

Aslında anakart 2 parçadan oluşuyor bu gayet iyi aslında yer açısından ama işte ısı problemi tamamen sürümden kaynaklı 13.5'te böyle bir sorunla karşılaşmadım.

Ya şahsen ben yükseltmiyorum iOS sürümüm 13.5 ve gayet hızlı Jailbreak'li bu arada hızlı seri.

Aslında anakart 2 parçadan oluşuyor bu gayet iyi aslında yer açısından ama işte ısı problemi tamamen sürümden kaynaklı 13.5'te böyle bir sorunla karşılaşmadım.

Almaya değer midir? Ve bu telefonun piyasadan kalkmaya yakın olan üretilen modellerinde kronik sorunları tamamen çözülmüş diye duydum.

Ya şahsen ben yükseltmiyorum iOS sürümüm 13.5 ve gayet hızlı Jailbreak'li bu arada hızlı seri.

iPhone X stress testinde 1 dakika geçmeden throttle yiyor.

Almaya değer midir? Ve bu telefonun piyasadan kalkmaya yakın olan üretilen modellerinde kronik sorunları tamamen çözülmüş diye duydum.

XS al kafan rahat etsin.

@AnimusOxyGeN
Performans olarak evet ancak ısınma olarak cihazların her ikisi de (a11 ve a12 Bionic) son derece ısınmaya ve Throttling'e giden cihazlar, sentetik testlerin ötesinde günlük yaşamda her ikisi de gayet ısınan aralarında pekte bu konu hakkında fark barındırmayan cihazlar. Bütçe varsa Xs daha mantıklı ama konu sahibinin konusunu biraz okursanız iPhone X'i uyguna alacağını görürsünüz.

Geri
Yukarı