2023'te iPhone 11 almak mantıklı mı?

Şu an ki fiyatına kesinlikle tavsiye etmiyorum, LCD ekrana sahip olmasından sebeptir belki de bu garezim bilmiyorum. :D
Çok uzun süre kullandım ve hala kullanıyorum gayet iyi bir ekranı olduğunu söylebilirim. Tabii diğer OLED ve AMOLED ekranlar kadar kaliteli değil ama stabil ve yazılımı sayesinde hâla kullanılabilir bir model bence.

Bu devirde iPhone 11 almak mantıklı mı? Şu an Redmi 9 C kullanıyorum ve hem kamera hem hız olarak rezalet. Sizce bu kadar para vermeye değer mi?

Cihaz olarak alınır. 2026-2027'ye kadar çoğu uygulamayı kaldıracak kadar güçlü bir işlemciye sahip (Snapdragon 888'den daha güçlü). Fakat 26.5 k verilecek bir telefon değil. Onun yerine S22 alın. Ama Apple ekosistemindeyseniz bunun bir üstü olan iPhone 12 şu an 36k civarında. Yani illada iPhone olsun diyorsanız alınır. Cihazı kendim iPhone 11 Pro ile birlikte kullanıyorum.

Cihaz olarak alınır. 2026-2027'ye kadar çoğu uygulamayı kaldıracak kadar güçlü bir işlemciye sahip (Snapdragon 888'den daha güçlü). Fakat 26.5 k verilecek bir telefon değil. Onun yerine S22 alın. Ama Apple ekosistemindeyseniz bunun bir üstü olan iPhone 12 şu an 36k civarında. Yani illada iPhone olsun diyorsanız alınır. Cihazı kendim iPhone 11 Pro ile birlikte kullanıyorum.
26.5 değil hocam 22-24 arası 64 ve 128 modelleri.

Hocam şimdi şöyle. Fiyatını hak etmiyor. Sadece bu yüzden. Yani 1-2 sene daha güncelleme alır o aldığı güncelleme de onu 1-2 sene daha götürür. Kafadan bir kere 5 yıl götürür sizi. Ancak donanımı yetersiz kalır bir zamandan sonra. Fiyatını hak etmediği için alınmaz.

Ayrıca Apple cihazların uzun ömürlü olduğunu da unutmayın. Çok sağlam cihazlar.

İPhone kullanıcısıyım, APPLE'ın şöyle bir huyu var, eski telefonlarının gücünü düşürüp depolama alanını doldurup telefonu yavaşlatıyor. O yüzden İPhone 11 almak mantıksız. En az 12Pro ve üzeri alınmalı diye düşünüyorum. Daha geçenlerde İphone X'e aynısını yaptı.

Geri
Yukarı