2023'te zorunlu askerlik kalkacak mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu mesajım içinde her şeyi açıkladım isteyen okusun.
Tebrik ederim, bizi ve forum üyelerini bilgilendirdiğiniz için, mesajınız çok kıymetli :)👏👏
Yapılmıyor zaten sorun o. Hani yapılmıyor niye o kadar uzun. Korkulacak yani yok zaten, KS'nin bahsettiği gibi.

Mustafa Kemal ve şehit edebiyatı ise bambaşka bir evren.
Aynı görüşte olabiliriz :)
Eğer savaşsalardı kendi ülkelerinde savaşırlardı. Bizi insanlar istermi ne gibi sonuçlar doğururuz kafaları yok onların. Bırakın ekmeğimize ortak olmayı elimizden ekmeği alırlar yakında.
Aynı görüşte olabiliriz bravo ! 👏 👏
Konu bayağı uzamış fakat kendi görüşüm belli noktalar dışında askerde tek yapılan tuvalet temizliği ve patates soymak değil mi? Ha bir de şu kurma kolu mevzusu var çok zor askerlik yapmadan kurma kolu çekemem şimdi hatırladım bir de askerliğin genç yaşta işini kuracak bir insanın veya kariyerinin en önemli noktalarında hayatının ağzına tükürmesi var.
Aynı görüşte olabiliriz :) 👏
Bu arada bu konu beya uzamış konunun kilitlenmesini rica ediyorum Sayın moderatör ekibinden @ModerasyonEkibi @Recep Baltaş @Ali Güngör @Xantern

Son düzenleme:
Hocam sizce otizmli bireyler, DEHB'li bireyler ve okulda kaynaştırma öğrenciliği yapmış olan bireyler askerliğe alınmamalı mıdır? Bu olay hakkında düşünceleriniz nelerdir? Bunu sormamın nedeni bende o bireylerden biriyim.
Tabi ki zorunlu dedimde bu kadarda zorunlu olması çok saçma sistemin şuan nasıl yürütüldüğünden pek emin değilim. Otizm ve DEHB'li bireylerin askere gitmemesi lazım veya belirli bir ücret ödememesi lazım.

Tebrik ederim, bizi ve forum üyelerini bilgilendirdiğiniz için, mesajınız çok kıymetli :)👏👏

Aynı görüşte olabiliriz :)

Aynı görüşte olabiliriz bravo! 👏 👏

Aynı görüşte olabiliriz :) 👏
Bu arada bu konu beya uzamış konunun kilitlenmesini rica ediyorum Sayın moderatör ekibinden @ModerasyonEkibi @Recep Baltaş @Ali Güngör @Xantern

Sürekli aynı mesajları yazıyorsun dikkatimi çekti. 🤔 Şaşırdık mı? Hayır.

Yorumlardan cahillik akmış, 26 yaşındayım anca para cezası geldi, gidip paşa paşa ödedim. Hiç kimse gelip sizi evden almaz rahat olun. 29 yaşına kadar açık öğretim okuyabilirsiniz. Ancak mümkün mertebe gidip aradan çıkarmaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı