2023'te zorunlu askerlik kalkacak mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Halkı ben nasıl soğuttum Allah aşkına. Anlatsana bana biraz ben askerliğe karşı değilim ben askerliğin doğru yapılmadığını düşünüyorum ve gitmek istemediğimi belirtiyorum ama ısrarla bana hakaret adam olamazsın dediğiniz için kendimi savunuyorum istediğiniz yere bilgilendirme sağlayabilirsiniz.
Kıvırma şimdi, neyse silsen de sıkıntı değil nasılsa ekran görüntüsü ile attım EGM ve CİMER e.

Kıvırma şimdi, neyse silsen de sıkıntı değil nasılsa ekran görüntüsü ile attım egm ve CİMER'e.

Ben dediğim gibi askerliğin kalkması taraftarıyım türküm türklüğümden de gurur duyarım fakat askerlik gönüllükle yapılabilir olduğunu düşünüyorum.

Ben dediğim gibi askerliğin kalkması taraftarıyım türküm türklüğümdende gurur duyarım fakat askerlik gönülle yapılabilir olduğunu düşünüyorum.
Askere gidenlere enayi diyen birisinin Türk kanı taşıdığını düşünmüyorum.
Herşeyi geçtim askerde şehit olanların analarının eşlerinin çocuklarının ahını aldın. Belki bu forumda bile yakını şehit olup da yüreğine ateş düşürdüğün insanlar var.
Pisliğinde boğul. Sana daha cevap yazmayacağım gerekli cevabı tebligat yolu ile mahkemede alırsın.

Her şeyi geçtim askerde şehit olanların analarının eşlerinin çocuklarının ahını aldın.
Pisliğinde boğul. Sana daha cevap yazmayacağım gerekli cevabı tebligat yolu ile mahkemede alırsın.

Askere gidenlere enayi demiyorum.
Her şeyi geçtim askerde şehit olanların analarının eşlerinin çocuklarının ahını aldın.

Değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu kadar.
@BlackShadow beni yanlış anlamayınız ben askerliğe laf etmiyorum kusura bakmayın hata ettiysemde özür dilerim belki de bir şeyleri eksik öğrettiler bana yaşım 15.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı