2025'te ne olacak?

Dostum demek istediğim kesin bir tarih veriyorsun 2030'da olacak diye, o yüzden söylüyorum bir kaynak mı var varsa da paylaş bizde bilelim diye. Yanlış anlaşılma olmasın.
Robotlar, yapay zeka gelişecek her türlü bunun bende farkındayım.

2030 kesin değil 2030 gibi daha da erken olmasıda daha geç olmasıda mümkün.

Dolar 42 TL olacak.

Gülücük atmışsınız yorumuma siz Amerika'yı çok büyük sarsılmaz güç sanıyorsunuz herhalde her geçen gün Amerika'nın lehine Çin gibi dev sanayi ülkesiyle rekabet halindeler Çin altına geçse ne Amerika kalır ne dünya :D?

Sanmam Amerikan ekonomisinin çöküşü ile birlikte TR atılım yapabilir.
Ne zaman "ekonomi dibi gördü, daha kötüsü olamaz" desek daha kötüsü oluyor. Bu yüzden söyledim.

Gülücük atmışsınız yorumuma siz Amerika'yı çok büyük sarsılmaz güç sanıyorsunuz herhalde her geçen gün Amerika'nın lehine Çin gibi dev sanayi ülkesiyle rekabet halindeler Çin altına geçse ne Amerika kalır ne dünya :D?
Amerika hakkında yorumda bulunmadım. Artan şeyin dolar olmadığını bizim para birimimizin değer kaybettiğini unutmamak lazım. Muhtemelen 45TL euro 42TL dolar seviyelerini göreceğiz.

Amerika hakkında yorumda bulunmadım. Artan şeyin dolar olmadığını bizim para birimimizin değer kaybettiğini unutmamak lazım. Muhtemelen 45TL euro 42TL dolar seviyelerini göreceğiz.

Yanlış uzun vadede yanlış bir yorum ekonomi bilmiyorsanız konuşmamak gerek ha belki 2026 da 40 görür ama uzun vadede muhtemel pek değil.

2030 senesine göre konuştum nereden okuyorsunuz hocam.
2030 senesine göre konustugunuzu kendiniz hayal edince ben göremiyorum ve ya anlamıyorum hocam. Ekonomi kotu olacaktır yazan arkadaşa yanıt vermişsiniz. Bu da 2025 senesine gore konustugunuzu gosterir.

Geri
Yukarı