21 yaşında üniversiteye gidilir mi?

21 yaşında üniversiteye başlamak için çok mu geç? Yani gittiğimde üniversitenin ilk sınıfında çoğu herkes 18 veya 19 yaşında oluyor, ama bense 21. kendimi biraz ezik gibi hissederim orada. Sonuçta üniversiteye herkes 18 yaşında başlıyor.

Elinden tutan mı var :D

Hocam benim okuduğum üniversitede 38 yaşında birisi vardı o yaşta bile okunuyorsa, 21 yaş için hiç geç değil.

21 yaşında üniversiteye başlamak için çok mu geç? Yani gittiğimde üniversitenin ilk sınıfında çoğu herkes 18 veya 19 yaşında oluyor, ama bense 21. Kendimi biraz ezik gibi hissederim orada. Sonuçta üniversiteye herkes 18 yaşında başlıyor.
[/QUOTE]

Benim gittiğim sınıfta emekli polis vardı oğlu ile okuyordu en çok şaşırdığım bu olmuştu. Sınıftaki yakın hanım arkadaşlarımın benim yaşımda çocukları vardı. Normal yani her yaşta gidebilirsin üniversiteye kimse yaşını sormayacaktır zaten.

Kimse kimsenin yaşını sormuyor sinifima 98'li de geldi 2000'li de geliyor 2002'li de geliyor fark etmiyor yani öyle kaldı ki başta sınıf var ama sonradan belli bir sınıf bile olmayabilir farklı dersleri alıyor insanlar derse girdiklerimin çoğuyla tanismadim bile isimlerini yüzlerini bilmiyorum.

21 yaşında üniversiteye başlamak için çok mu geç? Yani gittiğimde üniversitenin ilk sınıfında çoğu herkes 18 veya 19 yaşında oluyor, ama bense 21. Kendimi biraz ezik gibi hissederim orada. Sonuçta üniversiteye herkes 18 yaşında başlıyor.

Gidilir diye düşünüyorum, öyle geç gibi de gelmedi bana yani.

Bunun yaşı yok, 26 yaşındayım hala okuyorum, benimki biraz abartı oldu orası hariç ama kesinlikle gidilir, hele ki kendini geliştirmek istiyorsan sakın tereddüt etme.

Ben Üniversite 2'de iken 1. sınıf öğrencilerinin arasında bizden 6 - 7 yaş büyük abilerimiz vardı hiç de eziklik değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı