22000 TL bilgisayar toplama

• Konuyu başlatan Bads
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 53
  • Görüntüleme 2B
4090 50-60 bin neyi alıyor pardon da.
Alamam doğru

İkinci el 4090 varsa belki 😶

RTX 3060 Ti alabiliyorsunuz. 1080p'de uzun süreli yüksek FPS verir.

Bana sakın "GALAX ne hocam?" demeyin. Yılların Nvidia partneridir ve güvenilir bir markadır.

SSD tarafında DRAM bulunan HP EX950 öneririm. GALAX için sunduğum yorumların aynısı geçerli.

HP EX950 512GB

Galax iyi güzelde hocam arkadaş 28 ekimde düşecek diyor. 3080 alamaz mıyız bu fiyatlara

Ben gerçekleşmemiş durumlar hakkında yorum yapamam. Şu an ki bütçenize göre konuşuyorum. Beklemek sizin tercihinizdir.
Galax ile birlikte 20,000 yaptı. Hp ssd ile de 21,236 36 tl aştık hocam. Gerçekten size minnettarım. Sistemin son halini söylememe gerek var mı yoksa biliyor musunuz

Galax ile birlikte 20,000 yaptı. HP SSD ile de 21,236 36 TL aştık hocam. Gerçekten size minnettarım. Sistemin son halini söylememe gerek var mı yoksa biliyor musunuz?
Ne demek. Soğutucu eklemediniz diye hatırlıyorum. 12400F'i stok soğutucuyla kullanmayın. AK400 önermiştim. Onu da ekleyin.

Ne demek. Soğutucu eklemediniz diye hatırlıyorum. 12400F'i stok soğutucuyla kullanmayın. AK400 önermiştim. Onu da ekleyin.

Ona bütçem yetmiyor hocam, denkleştirene kadar ara ara fön makinesi tutarım

Benim en çok merak ettiğim şey şu, her birini farklı siteden isteyeceğim parça parça gelecek. Bunların hepsi kapalı kutuda gelir mi? Riski var mı bu durumun?

Ona bütçem yetmiyor hocam, denkleştirene kadar ara ara fön makinesi tutarım
PSU olarak aşağıdaki ürünü alın.

Sharkoon 650 W SS-COOLZERO-650

Soğutucuyu sisteme ekleyin. 750W bu sistem için fazla zaten. High Power'a o kadar para vermeyin.

Benim en çok merak ettiğim şey şu, her birini farklı siteden isteyeceğim parça parça gelecek. Bunların hepsi kapalı kutuda gelir mi? Riski var mı bu durumun?
Sizin 2 yıllık garantiniz esastır. Hiçbir şey olmaz. Hatta hazır sisteme göre daha iyi. Tekil faturalarınız olur. İlerleyen zamanlarda parça satarsanız daha çok alıcı gelebilir.

PSU olarak aşağıdaki ürünü alın.

Sharkoon 650 W SS-COOLZERO-650

Soğutucuyu sisteme ekleyin. 750W bu sistem için fazla zaten. High Power'a o kadar para vermeyin.

Sizin 2 yıllık garantiniz esastır. Hiçbir şey olmaz. Hatta hazır sisteme göre daha iyi. Tekil faturalarınız olur. İlerleyen zamanlarda parça satarsanız daha çok alıcı gelebilir.
Bulunduğum yerde elektrik kesintisi çok oluyor. Biraz da düşük elektrik. High power de psu da kendini kanıtlamış bir marka, arada 3 tl fark varken 750w high daha cazip değil mi

Bulunduğum yerde elektrik kesintisi çok oluyor. Biraz da düşük elektrik. High Power de PSU da kendini kanıtlamış bir marka, arada 3 TL fark varken 750W high daha cazip değil mi?
Mesajınızda High Power 750 Gold +80 yazmışsınız. Akakçe fiyatı 1703 TL. Sharkoon PSU ise 1299 TL. 3 TL fark nerede? Ayrıca Sharkoon'un bu ürünü kalitelidir. Sorun olmaz.

Geri
Yukarı