22000TL laptop önerisi

Daha fazla  
Üst limit yaklaşık olarak 22.000 TL nasıl bir şey alıınması gerektiğini bilemedim laptoplar ile pek aram yok bulabildiğim en iyi seçenek ROG Zephyrus S GX701 | ROG - Republic Of Gamers | ASUS USA bu gibi duruyor varsa tavsiyeniz bu daha iyi olur dediğiniz önerilere açığım. Mümkünse tavsiyenizi ürünün satış linkiyle atarsanız çünkü piyasada birçok ürün mevcut değil. Çeşitli yazılımlar kullanacağım mühendislik üzerine ve 5-6 yıl beni götürmesini istiyorum eş zamanlı olarak oyun da oynadığım için kafam ağrımadan bu süre zarfını tamamlamak istiyorum. 17.3 inç istememin sebebi kasamda 27 inç monitör kullanıyor olmam yani bu boyut bile küçük geliyor aslında ama pek şansım yok bu konuda... Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopların işlemcileri sizin programlarla oyunları eş zamanlı olarak çalıştırabilecek kadar güçlü değiller. Masaüstü iş istasyonları bile zorlanmakta bu konuda.

Üst limit yaklaşık olarak 22.000 TL nasıl bir şey alıınması gerektiğini bilemedim laptoplar ile pek aram yok bulabildiğim en iyi seçenek ROG Zephyrus S GX701 | ROG - Republic Of Gamers | ASUS USA bu gibi duruyor varsa tavsiyeniz bu daha iyi olur dediğiniz önerilere açığım. Mümkünse tavsiyenizi ürünün satış linkiyle atarsanız çünkü piyasada birçok ürün mevcut değil. Çeşitli yazılımlar kullanacağım mühendislik üzerine ve 5-6 yıl beni götürmesini istiyorum eş zamanlı olarak oyun da oynadığım için kafam ağrımadan bu süre zarfını tamamlamak istiyorum. 17.3 inç istememin sebebi kasamda 27 inç monitör kullanıyor olmam yani bu boyut bile küçük geliyor aslında ama pek şansım yok bu konuda... Şimdiden teşekkür ederim.

Hocam bence bunu alabilirsiniz i7 9.nesil ve RTX 2080 ile hem işlerinizi hem de oyun oynayabilirsiniz.

1585730587417.png

Şaka bir yana @Windows 7 Haklı. Eşzamanlı olarak işlemci uzun vadede yetersiz kalabilir. Laptop kategorisi için eşsiz bir cihaz. Ama o bütçenin yarısına 9700k RTX2080 sistem toplanır. Üstüne 2k-4k monitör alınır.

Eki Görüntüle 525489

Şaka bir yana @Windows 7 haklı. Eşzamanlı olarak işlemci uzun vadede yetersiz kalabilir. Laptop kategorisi için eşsiz bir cihaz. Ama o bütçenin yarısına 9700K RTX2080 sistem toplanır. Üstüne 2K-4K monitör alınır.

Laptopların işlemcileri sizin programlarla oyunları eş zamanlı olarak çalıştırabilecek kadar güçlü değiller. Masaüstü iş istasyonları bile zorlanmakta bu konuda.

Ama adam laptop kullanması gerekiyor sıkıntı orada :D.

Hocam bende biliyorum laptop kategorisi için eşsiz bir cihaz diye belirttim zaten. Ancak beklenti bu kadar yüksekse masaüstü daha mantıklı onu söyledim sadece :)

MacBook Pro'yu bütçenize göre yükseltip keyfinize bakın, sizi uzun yıllar sorunsuz bir şekilde performans kaybı olmadan götürecektir.

İ9 9900K RTX2080
i7 9700K RTX2080
Bütçeyi az daha arttırıp İ9 olanı alırsan çok daha iyi olur.
Ekranları 4K.
İçindeki OCZ SSD hakkında:
Ama SSD değişme imkanı varsa her anlamda mükemmel bir seçim :)
MacBook Pro'yu bütçenize göre yükseltip keyfinize bakın, sizi uzun yıllar sorunsuz bir şekilde performans kaybı olmadan götürecektir.
Adam oyun oynamak istiyorum diyor siz Mac diyorsunuz :) BootCamp ile ne kadar stabil olur ve RTX2080 performansı verir mi? :)
RTX2080 öyle hemen eskimez. Bkz:1050Ti

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı