2250 TL MSI Ventus RTX 2060 Alınır mı?

Kim neyi sakın almasın? 🙂
Gigabyte RTX modellerini özellikle iki fanlı modellerini almasınlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Isıda da sıkıntılılar.

Sitenin linkini bulamadım. Fotoğrafı bursada olan arkadaşım gönderdi. Mesaj attım site linkini bulunca güncelleyeceğim

Dosya Ekleri

• IMG-20190213-WA0003.jpg
    IMG-20190213-WA0003.jpg
    57,6 KB · Görüntüleme: 55
Firmanın sitesinde ürün bilgileri yok. Site zayıf.
Bu arada sisteminizin diğer bileşenleri neler?
Şuan daki sistemim GTX 1060 6 GB, i5 6500, MSI H170 gaming m3, 1 TB HDD, 250 GB SSD, 2x8 8 GB 2133 mhz ram

1060 tan 2060 a geçmek yerine , elinizdeki sistemi satıp komple upgrade yapmanız daha iyi olmaz mı?

Bu sistemle 2060 tan bariz bir FPS artışı beklemek doğru olmaz diye düşünüyorum.

En basiti ram upgrade yapılabilir, anakart destekliyorsa...

1060 tan 2060 a geçmek yerine , elinizdeki sistemi satıp komple upgrade yapmanız daha iyi olmaz mı?

Bu sistemle 2060 tan bariz bir FPS artışı beklemek doğru olmaz diye düşünüyorum.

En basiti ram upgrade yapılabilir, anakart destekliyorsa...
Elimdeki parçalardan sadece hdd, ssd, güç kaynağı ve monitörü kullanmayı düşünüyorum.

Bir facebook grubundaki arkadaş ventus XS sıkıntılı alınmaz diyor ama ona inanmadım sizce de o arkadaş şaka mı yapıyor?

Bir facebook grubundaki arkadaş ventus XS sıkıntılı alınmaz diyor ama ona inanmadım sizce de o arkadaş şaka mı yapıyor?
Onu bilemem asus dual RTX 2060 almıştım KDV indirimi varken 2700 TL'ye memnunum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı