230000 TL araba önerisi

2-4 yaş arası eli yüzü düzgün Kia Cerato'lar hoş duruyo aslında. deneyimleme fırsatı bulmuştum gayet komforlu ve kullanışı zevkli.

mesela bana bir 190 basınca rüzgar sesi vermeyen araç bulur musunuz ben genelde hızlı kullanırım araç bakıyorum Max 350 bin TL alabilirim.
Bakıyorum da yaşına göre çok hızlısın :D Dur önce bir ehliyetini al, basarsın 190 :D

Bakıyorum da yaşına göre çok hızlısın :D Dur önce bir ehliyetini al, basarsın 190 :D

Hocam 19'a gireceğim ehliyeti aldım bile inanmıyorsanız geçen yaz arkadaşlar ile gezerken otobanda basıyordum arkadan arkadaşın bir tanesi çekmiş :D ben hayatı hızlı yaşayanlardanım hocam 🤣
Hocam 19'a gireceğim ehliyeti aldım bile inanmıyorsanız geçen yaz arkadaşlar ile gezerken otobanda basıyordum arkadan arkadaşın bir tanesi çekmiş :D ben hayatı hızlı yaşayanlardanım hocam 🤣

Ama ciddiyim araç önerirseniz sevinirim düşünüyorum 300 bini zorlamaya çalışacağım siz gene 250 bin aşağısı verin ben toplayana kadar piyasa uçar.

Hocam yalnız o konuda kardeşim adına açmıştım onun yerine konuştum çok bu sayfaya girmesini istemedim biraz küçük diye yani o.

Dosya Ekleri

• IMG_20180824_141938.jpg
    IMG_20180824_141938.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 27

Ama ciddiyim araç önerirseniz sevinirim düşünüyorum 300 bini zorlamaya çalışacağım siz gene 250 bin aşağısı verin ben toplayana kadar piyasa uçar.

Hocam yalnız o konuda kardeşim adına açmıştım onun yerine konuştum çok bu sayfaya girmesini istemedim biraz küçük diye yani o.
1609671585566.png

E sende 11. sınıfsın?

Sabancı torunusunuz galiba 12. sınıfta 350K araba bakacak kadar zenginseniz.

Hocam yalnız ben tucsonu satacağım ona göre araba alacağım 2 araba nasıl olsun altından kalkamam.
Sabancı torunusunuz galiba 12. sınıfta 350K araba bakacak kadar zenginseniz.

Babam ile anlaşıp ondan kendi aracını satın aldım bu nasıl bir zenginliktir üstat :D
Anladım ki bana burada yardım eden olmuyacak ben konu açıcağım mecburen :)

Arkadaşlar konudan niye bu kadar çıkıldı uhud savaşına dönmüş burası.
Herkese teşekkürler sıfır araç istiyoruz otomatik olması önemli az yakar çok kaçar cinsten istiyorum ben şahsen :D.(Hali hazırda pick-up aracımız var bu araç şehiriçi kullanılacak daha çok)

Burada yazmışım ama ilgilenen olmamış :D.

Geri
Yukarı