24 Mbps internette hız düşüyor

Enes_sancar

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba Türk Telekom 24 MB internet paketini kullanıyorum hız testlerinde bazen 3 MB download 3 MB upload alıyorum modem arayüzüne baktığımda bir sorun gözükmüyor.
Modem arayüzünde 23 MB download veriyor.
Ama hız testi yaptığımda bazen 8 bazen 3 MB veriyor.
Müşteri hizmetleri de yardımcı olmadı bilgisi olan biri yardım edebilir mi konuyla ilgili?

IMG-20220808-WA0030.jpeg

Hangi siteden yapıyorsunuz hız testini, kablo ile mi bağlısınız ve steam gibi servislerden indirme yaparken kaç MB/s ile indiriyor hocam?

Merhaba Türk Telekom 24 MB internet paketini kullanıyorum hız testlerinde bazen 3 MB download 3 MB upload alıyorum modem arayüzüne baktığımda bir sorun gözükmüyor.
Modem arayüzünde 23 MB download veriyor.
Ama hız testi yaptığımda bazen 8 bazen 3 MB veriyor.
Müşteri hizmetleri de yardımcı olmadı bilgisi olan biri yardım edebilir mi konuyla ilgili?

Eki Görüntüle 1479235

Alt yapınız VDSL büyük ihtimal paketinizden dolayı yavaş hız alıyor olabilirsiniz. Altyapınız kaç Mbps?

Hangi siteden yapıyorsunuz hız testini, kablo ile mi bağlısınız ve Steam gibi servislerden indirme yaparken kaç MB/s ile indiriyor hocam?

Türk Telekom'un kendi sitesi kablo ile yapıyorum indirme hızı 1000 KB civarı oluyor.

Alt yapınız VDSL büyük ihtimal paketinizden dolayı yavaş hız alıyor olabilirsiniz. Altyapınız kaç Mbps?

24 MB paket kullanıyorum modem DSL ışığı da turuncu olarak yanıyor yani hattım VDSL sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı