240GB SSD yanına 500GB M.2 SSD mi yoksa 1TB hard disk mi?

Xaw1a

Decapat
Arkadaşlar merhabalar, bilgisayarımda halihazırda 240GB SSD var. Ama şu an yetmemeye başladı en basitinden CoD veya BF gibi oyunları yükleyemiyorum. Sizce 240GB SSD'nin yanına 500GB daha M.2 SSD mi alsam yoksa 1TB hard disk mi alsam? Ne önerirsiniz?
Bu arada 500GB M.2 SSD 500TL
1TB hard disk 330TL

Kısaca yeni depolama alır almaz yükleyeceğim oyunları da yazayım ki önerileriniz daha iyi olsun arkadaşlar.
BF5, CoD Warzone, Rainbow6, GTA 5, F1 2020, Forza 4

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu karşılaştırma da her zaman SSD üstün basar ancak SSD'ler sabit disklere göre daha kısa ömürlüdür göz önünde bulundurun ve SSD'nizi bölmeyin.

Maksat sürekli kullanacağın uygulama ya da oyunlarsa net bir şekilde M.2 SSD al derim. Kapasite zaten bu oyunlar için yeterli. Ama yok ben fotoğraf müzik video arşivlicem diyorsan o tarz kullanımda HDD tercih edilebilir.

Arkadaşlar merhabalar, bilgisayarımda halihazırda 240GB SSD var. Ama şu an yetmemeye başladı en basitinden CoD veya BF gibi oyunları yükleyemiyorum. Sizce 240GB SSD'nin yanına 500GB daha M.2 SSD mi alsam yoksa 1TB hard disk mi alsam? Ne önerirsiniz?
Bu arada 500GB M.2 SSD 500TL.
1TB hard disk 330TL

Kısaca yeni depolama alır almaz yükleyeceğim oyunları da yazayım ki önerileriniz daha iyi olsun arkadaşlar.
BF5, CoD Warzone, Rainbow6, GTA 5, F1 2020, Forza 4

SSD farkını hep belli ediyor ama bende 500GB SSD ve 1TB HDD var bence HDD ama size yetecekse illa da SSD istiyorsanız alabilirsiniz ama oyun için çok gerekli değil onu söyleyebilirim ama ciddi hız farkları var YouTube'dan bulabilirsiniz.

Maksat sürekli kullanacağın uygulama ya da oyunlarsa net bir şekilde M.2 SSD al derim. Kapasite zaten bu oyunlar için yeterli. Ama yok ben fotoğraf müzik video arşivlicem diyorsan o tarz kullanımda HDD tercih edilebilir.
Evet genel kullanım maksadı kesinlikle oyun olacaktır. Kapasitenin %90 ı oyun olur. Kalan %10 u video film arşivi olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı