240Hz monitör için nasıl bir sistem toplanmalı?

@riseofthefallensigma 220 ila 250$ arasına R5 5600 çıkacak diye duydum. R5 5600X, i5 10600K'ya değil. i9 10900K'ya bile 120 FPS fark atıyor.

Hayır.

Şu anda stoklarda yok? Ayrıca 10900K ile 10600K arasındaki FPS farkı çok az. Mesajlarıma emoji atmayı bırakırsanız düzgünce konuşabiliriz. Amacınız 240 FPS ve 10600K gayet yeterli bir işlemci.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çoğu oyunda FPS farkı 10 15. CS:GO'da ise 50 FPS gibi bir fark var. Amacınız eğer 500 Hz gibi bir monitörse alabilirsiniz.

1080P 240Hz bir monitör almayı planlıyorum ve sadece CS:GO oynuyorum. Bunun yanına en az nasıl bir sistem toplamalıyım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videoya bir göz at derim.
@feahleinda_ hocam arkadaş en az nasıl dediği için bunu koydum hemen üzgün basıp beni de üzüyorsunuz.

@feahleinda_ hocam arkadaş en az nasıl dediği için bunu koydum hemen üzgün basıp beni de üzüyorsunuz.
Şaka yapıyorsunuzdur umarım :)

En az o da. Hani bütçe fazla biraz kullansak daha iyi olmaz mı? Ve arkadaş 240 FPS almak istiyor onla zor alır.
Edit: Alıyormuş da benim de var aynı karttan neden ben alamıyorum? :D

Geri
Yukarı