25.000 TL sistem toplama

Sayın Okan
Custom su soğutmayı hiç bir tanıdık bilindik firma yapmıyorlar. Levent Pekcan hiç tavsiye etmiyor. Benim de pek aklıma yatmadı. Sistemi şu iki şey için bekleteceğim.
1. Broadwell serisi çıkar çıkmaz Haswell serisi anakart ve işlemcilerde fiyat çok düşer.
2. Eğer Broadwell gerçekten performans farkı çok ise yeni bir sistem toplamayı düşünüyorum.

Ayrıca vatanda sistemin bütün özelliklerini göstereceklerini söylediler. Orda ki elemana güvenerek orayı tercih ettim.
4k da 2 adet r9 295x2 in ortalama fps: 60-70
4k da e adet 980 ti: 50-60 çünkü kart sayısı arttıkça fps pek artmıyor. Dolayısıyla en fazla iki ekran kartı tercih etmeyi düşünüyorum....

Titan modellerinde ise henüz yeni çıkan Titan Z bile 295x2 nin (Bir kaç oyun hariç) önüne geçemedi. Hemde neredeyse 2 katı fiyat farkı var.

Ama tavsiye ve önerileriniz için çok teşekkür ederim Okan Bey.

Değerli arkadaşlar.
Eğer gerçekten sistem hayali olsaydı sizce bu kadar araştırma yapmış olur muydum?
Sizce bu bilgileri hayali bir sistem toplayan kişi araştırır mı?

Nerenin kızısin sen.:D
Sayın Muhammet Barlas
Üslubum böyle :)

Evet bir adet daha hayali sistem, insanların zamanı almak hoşunuza gidiyor olmalı, 30 saniyemi geri alabilir miyim ?
Sayın Orkun Köksal
Kesinlikle 30 saniyenizi çalmadım. Çünkü sistem hayali değil.
İnşaallah videosu yapılırda hep beraber izleriz :)

Bu arada Titan Z yeni çıkmadı baya oldu :)
Ve madem maks. 2 adet GPU kullanılacak iki adet Gtx980ti tercihiniz olmalı..
Sayın Ensar Karakaya
İzlediğim Benchmark testlerinde gtx 980 ti nin bırakın 2 li sli ı 4 lü sli ı bile iki tane r9 295x2 yi geçtiğini görmedim.
Acaba yanlış mı biliyorum? Rica etsem bu konuda bilginiz varsa söyler misiniz?

Sistem ne zaman alınacak? Eğer 1-2 hafta içerisinde alınacaksa gerçekten merakla bekliyorum fotoğrafları. Ben tekrar söylüyorum sistem yüzde 99 hayali.

Sistem ne zaman alınacak? Eğer 1-2 hafta içerisinde alınacaksa gerçekten merakla bekliyorum fotoğrafları. Ben tekrar söylüyorum sistem yüzde 99 hayali.
Olduğu zaman hemen konu açacağım efendim. Hayali değildir kesinlikle.
Dediğim gibi Aralık veya Ocak ayında çıkacak Broadwell serisini bekliyorum...

Sayın Mehmet Yusuf Demir
Zaten 5960x kullanıyorum. Yanlış mı yazdım acaba?
Ayrıca ekran kartının en iyisi olduğunu teyit ettiğiniz için teşekkürler.
Afedersin. Konuya direk başını okumadan girdiğimden bu noktayı atlamışım. 2 adet su soğutmalı kartı kasaya sığdırırsanız(işlemcide de varsa 3) tadından yenmez sistem. En kısa zamanda inceleme bekliyoruz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı