25 bin TL'ye laptop önerisi

O Fiyatlara kesinlikle 3060'lı almalısınız.
oyun amacım olmadığı için 3050ti yeterli diye düşündüm fiyat konusunda da bu model bu kasanın çok ısındığı söylenmiş bu yüzden aklım karıştı

RTX 3060'lı laptop vardı Monster da 20-22 arasıydı (3 ay önce) monitör yenileme hızı da 240Hz.

Monster'ın malzeme kalitesini de çok kötülediklerini gördüm bu yüzden soğudum

Oyun amacım olmadığı için 3050 Ti yeterli diye düşündüm fiyat konusunda da bu model bu kasanın çok ısındığı söylenmiş bu yüzden aklım karıştı

Monster'ın malzeme kalitesini de çok kötülediklerini gördüm bu yüzden soğudum

MSI da kaliteli gözüküyor ama benim yakınlarım hep Monster kullanıyor, gayet memnunlar.

Oyun amacım olmadığı için 3050 Ti yeterli diye düşündüm fiyat konusunda da bu model bu kasanın çok ısındığı söylenmiş bu yüzden aklım karıştı.

Monster'ın malzeme kalitesini de çok kötülediklerini gördüm bu yüzden soğudum.

Monster'ı birebir olarak görüp kullanmış birisi olarak fiyatına göre malzeme kalitesi gayet iyi ki benim baktığım model en ucuz ürün zincirleri olan Abra serisiydi.

Bence bütçeyi düşürüp normal iş bilgisayarı alın. Artan parayla da kendinize monitör USB desk tarzı ekipmanlar alırsınız. Oyun oynanmayacaksa özellikle oyuncu bilgisayarı almanın manası yok

Öneri olarak atabileceğin bir şey var mı i7 12th ve 3050 Ti'lara geldiğimde direkt oyun bilgisayarı olarak değerlendiriliyor ışıksız olsun ti'sız 5K ucuz olsun

Geri
Yukarı