25 Kilo Nasıl Verilir?

Bulunduğunuz şehirde Herbalife zayıflama klüpleri olmalı.
Uğrayıp onların uzman görüşünü alın bence.

Hayatımda iki kere 98 kiloya çıktım,ve hayatımda iki kere 78 kiloya düştüm. Bu yolda oldukça tecrübelendim. Şu anda istediğim kiloya inebiliyor,çıkabiliyor ve sabit kalabiliyorum.
Kilo vermen için sana öncelikle tavsiyelerim şunlar;
günlük kalori ihtiyacını hesapla, günlük ihtiyacın 3000 ise ilk hafta 2750, ikinci hafta 2500, üçüncü hafta 2000'e düş ve 1000 kalori açığı ile bir süre devam et.
Benim günlük ihtiyacım 3100 civarı idi,ben 2 ay 1800'ü geçmedim. Fakat bunu tavsiye etmiyorum. Normalden daha fazla bir kas kaybı yaşayabilirsin(eğer vücut geliştirme ile de ilgileniyorsan uygulaman çok mantıklı değil. Ben o zamanlar crossfit yaptığım için çok dert etmemiştim.Ama bodybuilding için bu diyet tamamiyle bir hata)
Açıkcası çok sıkı bir diyete dayanamıyorsan - ki ben oturduğumda minimum 2000 kalori alan bir insandım - kardiyo antrenmanlarını arttırmanı öneririm. Beslenmende life bolca yer ver. Her yemekten önce 2 bardak soğuk su iç,öğününü öyle al. Tokluk hissini daha fazla hissedeceksin. Ara öğünlerde 1 adet meyve veya bolca sebze ye. Gece vakti can sıkıntısından birşeyler yeme,abur cuburu,çikolatayı,tatlıyı,şerbeti kesinlikle kes. Normal makarna yerine kepekli makarna ye,pirinç yerine bulgur.

Üstte arkadaşlar vücudunda sarkmalar olabileceğinden bahsetmiş. Bu doğru,bu süreçte mutlaka ağırlık idmanları yap. Hızlı kilo verdiğinde ve yetersiz beslenmede yağ yaksanda oldukça fazla kasta erimesi de yaşarsın. Bu yüzden kilo verme sürecinde sıkı bir ağırlık idmanı,kilonun 2 katına yakın bir protein tüketimin olması gerekir. Bu hedefte sana başarılar,isteyipte yapılamayacak birşey yok. İradene hakim olabildiğin sürece kilo vermek kadar kolay birşey yok.
Tavsiyeler için teşekkür ederim. O halde siz de kilo verecekseniz buraya bir işaret koyalım. 2 ay sonra burada buluşalım.
25 kiloyu spor yaparak vermeni öneririm.

Ben 2 ay boyunca haftanın 6 günü spor salonuna gittim. 2 ay sonrasında 10-15 kilo falan verdim lakin yediklerime dikkat etmedim hiç.Yok şundan şu kadar yiyeyim,yok bunu yemeyeyim gibi düşünceleri takmadım kafama.
Şunu da belirtmek isterim ki sürekli fast-food tüketen birisi değilim.Dışarıda yemek yemeyi sevmiyorum.

Şu an 78 kilo falanım.Kilo vermek için 16-8 şeklinde if diyetine başlamayı planlıyorum.

Ege Fitness'ta 1 martta video atıcaktı yanılmıyorsam.Muhtemelen kilo verme ile ilgili olur.
Kilo vermeyi planlıyorsanız buraya bir işaret koyun 2 ay sonra burada buluşalım.

Bulunduğunuz şehirde Herbalife zayıflama klüpleri olmalı.
Uğrayıp onların uzman görüşünü alın bence.
Herbalife çalışanlarının hiçbiri uzman değildir. Herbalife ürünleri içinde ağır metal,aşırı kimyasal ve onlarca sağlığa zararlı/ kalp krizini tetikleyen madde var. Onlarca makale bulabilirsiniz. Zararları iddia edilmiyor,kanıtlandı. ABD'de satışı yasak. Başka markaların ürünleri kullanılabilir fakat Herbalife distribütörlerinden uzak durun çünkü hepsi bu işi sağlık için değil sadece ticari emelleri için icra eden kişiler.

Herbalife çalışanlarının hiçbiri uzman değildir. Herbalife ürünleri içinde ağır metal,aşırı kimyasal ve onlarca sağlığa zararlı/ kalp krizini tetikleyen madde var. Onlarca makale bulabilirsiniz. Zararları iddia edilmiyor,kanıtlandı. ABD'de satışı yasak. Başka markaların ürünleri kullanılabilir fakat Herbalife distribütörlerinden uzak durun çünkü hepsi bu işi sağlık için değil sadece ticari emelleri için icra eden kişiler.
:) Peki
ABD'nin kimi kararıları çok gerçekçi Huawei ve Xiaomi örneklerinde olduğu gibi.
Kar yoksa kötüdür, sağlığa zararlıdır, ajandır, vs..
Meyve veren ağaç taşlanır.
Dediğiniz gibi kalp krizi riski gibi kötü yanları varsa;
Sağlık Bakanlığı lisans vermemeli bunlara.

Son düzenleme:
:) Peki
ABD'nin kimi kararıları çok gerçekçi Huawei ve Xiaomi örneklerinde olduğu gibi.
Kar yoksa kötüdür, sağlığa zararlıdır, ajandır, vs..
Meyve veren ağaç taşlanır.
Dediğiniz gibi kalp krizi riski gibi kötü yanları varsa;
Sağlık Bakanlığı lisans vermemeli bunlara.
Teknoloji ile Sağlık sektörünü bir tutmamalısınız,ABD'de ABD menşeili olmayan onlarca nutrition firması var. Meyve veren ağaç taşlanmaz,herbalife satıcıları taşlanır. Kendileri sadece ad soyad ve cep telefonu yazarak distrübitör olup kendilerini sağlık koçu ilan ediyorlar çünkü :)
Slimming to the Death: Herbalife®-Associated Fatal Acute Liver Failure-Heavy Metals, Toxic Compounds, Bacterial Contaminants and Psychotropic Agents in Products Sold in India - PubMed ( Satılan ürünlerin içinde tespit edilen maddeler)
Why Herbalife is banned in US? - AnswersToAll. (ABD'de neden yasaklandığı hakkında bir yazı)
Herbalife is an illegal scheme, rules Belgian court (Hindistan'da neden yasaklandığı hakkında bir yazı)
Exclusive: Herbalife Causes Liver Damage, Claims Research Report (Herbalife'ın ölüm sonuçları)

Supplement ürünleri zararlıdır demiyorum,herbalife ürünleri zararlıdır diyorum. İnternet üzerinden herşeyi rahatça öğrenebileceğiniz bu devirde insanların hayatını sonlandırabilecek düzeyde zararlı bir supplementi tamamen bilinçsiz şekilde önermek,üstüne üstlük tamamen bilinçsiz bir şekilde meyve veren ağaç taşlanır şeklinde savunmanız bu zehir tacirlerinin ülkedeki yayılımını hızlandırmaktadır. Kullanmayın ve kesinlikle kimseye tavsiye etmeyin. Herbalife'ın hiçbir çalışanı profesyonel değildir,sağlık koçu değildir. Ben karaciğerimi kalbimi sevmiyorum diyen varsa kullansın. Sindirimi bozulmuş,karaciğeri hasar görmüş onlarca kullanıcısı var.

Teknoloji ile Sağlık sektörünü bir tutmamalısınız,ABD'de ABD menşeili olmayan onlarca nutrition firması var. Meyve veren ağaç taşlanmaz,herbalife satıcıları taşlanır. Kendileri sadece ad soyad ve cep telefonu yazarak distrübitör olup kendilerini sağlık koçu ilan ediyorlar çünkü :)
Slimming to the Death: Herbalife®-Associated Fatal Acute Liver Failure-Heavy Metals, Toxic Compounds, Bacterial Contaminants and Psychotropic Agents in Products Sold in India - PubMed ( Satılan ürünlerin içinde tespit edilen maddeler)
Why Herbalife is banned in US? - AnswersToAll. (ABD'de neden yasaklandığı hakkında bir yazı)
Herbalife is an illegal scheme, rules Belgian court (Hindistan'da neden yasaklandığı hakkında bir yazı)
Exclusive: Herbalife Causes Liver Damage, Claims Research Report (Herbalife'ın ölüm sonuçları)

Supplement ürünleri zararlıdır demiyorum,herbalife ürünleri zararlıdır diyorum. İnternet üzerinden herşeyi rahatça öğrenebileceğiniz bu devirde insanların hayatını sonlandırabilecek düzeyde zararlı bir supplementi tamamen bilinçsiz şekilde önermek,üstüne üstlük tamamen bilinçsiz bir şekilde meyve veren ağaç taşlanır şeklinde savunmanız bu zehir tacirlerinin ülkedeki yayılımını hızlandırmaktadır. Kullanmayın ve kesinlikle kimseye tavsiye etmeyin. Herbalife'ın hiçbir çalışanı profesyonel değildir,sağlık koçu değildir. Ben karaciğerimi kalbimi sevmiyorum diyen varsa kullansın. Sindirimi bozulmuş,karaciğeri hasar görmüş onlarca kullanıcısı var.
Objectif yaklaşımlarınız için çok teşekkürler.
Umarım Herbalife kullandığı için kimse ölmemiştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı