250-300TL arasında Bursa içi ekran kartı önerirsi

O konuda @Yiğitt35 hocam daha fazla bilgi verebilir hocam. BIOS güncellemesi istiyorsa istediğiniz işlemci şu anki işlemciniz ile beraber yapmanızı öneririm.

Vallahi istiyor istemiyor biliyorum Yiğit hocam yardımcı olursa sevinirim. @GalaxySal450 hocam kusura bakmayın sizi de sürekli yoruyorum ama 1440x900 şu çözünürlükte kulanacak bir sıkıntı yaratır mı?

Son düzenleme:
Vallahi istiyor istemiyor biliyorum Yiğit hocam yardımcı olursa sevinirim. @GalaxySal450 hocam kusura bakmayın sizi de sürekli yoruyorum ama 1440x900 şu çözünürlükte kulanacak bir sıkıntı yaratır mı?
Bir sıkıntı olmaz hocam oyunları da 1280x720'de oynatın.

Buradan benim işlemcim ile diğer işlemcinin aynı BIOS desteklememsi mi lazım.

Hayır gerekli değil. Öncelikle CPU-Z indirip mainboard sekmesinin ekran görüntüsünü atın bakalım bir BIOS sürümünüz nedir ne değildir görelim, ona göre işlemci destek listesindekilerden bakarız. O listede işlemcilerle beraber yazan BIOS sürümleri o işlemcinin hangi BIOS sürümünden itibaren desteklendiğini gösterir. Yani en son sürüm BIOS kullanmak daha fazla işlemci takabilmenizi sağlayabilir diyebilirim kısaca :)

Hayır gerekli değil. Öncelikle CPU-Z indirip mainboard sekmesinin ekran görüntüsünü atın bakalım bir BIOS sürümünüz nedir ne değildir görelim, ona göre işlemci destek listesindekilerden bakarız. O listede işlemcilerle beraber yazan BIOS sürümleri o işlemcinin hangi BIOS sürümünden itibaren desteklendiğini gösterir. Yani en son sürüm BIOS kullanmak daha fazla işlemci takabilmenizi sağlayabilir diyebilirim kısaca :)

Tamdır hocam sağ olun CPU Z ile öğlene yakın atacağım.

@Yiğitt35 hocam şu şekilde.

1679217575475.png

Söyle yukarıdaki mesajta fotoğrafı koyamadım neden bilemiyorum ama.

Son düzenleme:
Tamamdır, BIOS sürümüyle ilgili sorun yaşamazsınız muhtemelen. Onun dışında X4 925 veya X4 945'in C3 revizyonuna bakılabilir. Uğraşmamak adına X4 925 alıp geçebilirsiniz. Takabileceğiniz en iyi işlemci ise Phenom II X6 1090T.

Geri
Yukarı